Haniebne sceny w derbach Birmingham. Grealish uderzony przez „kibica”! [WIDEO]

Haniebne sceny w derbach Birmingham. Grealish uderzony przez „kibica”! [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Już na początku dzisiejszego starcia Birmingham City z Aston Villą na boisko wbiegł kibic, który rzucił się z pięściami na Jacka Grealisha.

Nikt nie spodziewał się, że podczas spotkania 14. z 10. drużyną angielskiej Championship obejrzymy tak dantejskie sceny. 

Po upływie dziesięciu minut pojedynku, na boisko wbiegł kibic, który trafił pięścią w tył głowy Jacka Grealisha. 23-latek upadł na murawę. Natomiast „fanem” zajął się steward wspomagany przez innych piłkarzy. 

Należy dodać, że agresora z pewnością nie ominie sroga kara. Angielska Federacja Piłkarska jest znana z przyznawania dożywotnich zakazów wejścia na stadion w całej Anglii. 

Ostatecznie Anglikowi nic poważnego się nie stało i mógł wrócić do gry. Po tych wydarzeniach rozgrywający Aston Villi był wygwizdywany przez kibiców zgromadzonych na St Andrew’s Stadium…

Po pierwszej połowie w derbach Birmingham mamy wynik bezbramkowy. 

W obecnym sezonie były młodzieżowy reprezentant Anglii wystąpił w 23 spotkaniach, strzelił trzy gole i zanotował cztery asysty. 


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy