Hart zagra w Major League Soccer?!

Hart zagra w Major League Soccer?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail| MLS Soccer

Joe Hart znajduje się na radarze Minnesoty United. Zabiega o niego również Inter Miami.

32-latek jest w tym momencie rezerwowym bramkarzem Burnley, co powoduje, że wspólnie z agentem rozgląda się za nowym miejscem. Z odsieczą może przyjść mu któryś z klubów Major League Soccer.

Zainteresowanie Hartem przejawia wprawdzie Inter Miami, którego właścicielem jest David Beckham. Wydaje się jednak, że sam zawodnik może obrać zupełnie inny kierunek. Chce go bowiem także Minnesota United.

Wspomniana ekipa prowadzi poszukiwania golkipera, ponieważ z klubem żegna się były gracz Arsenalu, Vito Mannone. Anglik mógłby zatem zająć jego miejsce.

Sam klub potwierdził, że coś jest na rzeczy. Na korzyść całej operacji działa fakt, iż menedżerem amerykańskiego zespołu jest Adrian Heath. Zna on doskonale Harta i bardzo ceni sobie jego umiejętności, a co za tym idzie, chciałby go mieć u siebie. Rozmowy w tej sprawie są w toku.

Były bramkarz reprezentacji Anglii jest związany z Burnley od sierpnia 2018 roku. W tym sezonie nie ma jednak szans na grę. Do tej pory występował wyłącznie w meczach pucharowych.

Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy