Herrera odchodzi z United?! Zaawansowane negocjacje!

Herrera odchodzi z United?! Zaawansowane negocjacje! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: RMC Sport | Marca | The Sun

Angielskie, hiszpańskie oraz francuskie media informują, że Ander Herrera prowadzi rozmowy z Paris Saint-Germain.

29-latek jest piłkarzem Manchesteru United od blisko pięciu lat. W tym czasie rozegrał 186 spotkań, strzelił 20 goli i zanotował 27 asyst. Jego umowa traci jednak ważność już po zakończeniu bieżącego sezonu i jak dotąd strony nie wypracowały porozumienia.

Wszystko wskazuje na to, że latem Hiszpan zmieni klub. Środkowy pomocnik w tej chwili negocjuje swój kontrakt z Paris Saint-Germain, które nawiązało z nim kontakt poprzez Antero Henrique, dyrektora sportowego paryskiego klubu. Pomysł sprowadzenia byłego zawodnika Athleticu na Parc des Princes zdążył już zaakceptować Thomas Tuchel.

Według najnowszych informacji mistrzowie Francji zaoferowali dwukrotnemu reprezentantowi „La Furia Roja” czteroletni kontrakt z tygodniową gażą na poziomie 173 tysięcy euro. Jak donosi RMC Sport, negocjacje są już na zaawansowanym etapie. 

W rundzie wiosennej Herrera jest jednym z filarów układanki Ole Gunnara Solskjæra, jednak decydujący głos należy do zawodnika, który po pięciu sezonach spędzonych w Anglii może rozważać zmianę otoczenia.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy