HIT! Żyro wraca do Ekstraklasy

HIT! Żyro wraca do Ekstraklasy fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Krzysztof Stanowski I Piotr Wołosik I Twitter

Michał Żyro będzie znowu występował w Ekstraklasie.

Zgodnie z doniesieniami Krzysztofa Stanowskiego z Weszło i Piotra Wołosika z „Przeglądu Sportowego” 25-letni skrzydłowy lada moment przeniesie się z Wolverhampton Wanderers do Pogoni Szczecin.

Klub z województwa zachodniopomorskiego wypożyczy go do końca sezonu 2018/2019. Działacze beniaminka Premier League będą dalej opłacać część jego wynagrodzenia.

Żyro trafił do Wolverhampton dwa i pół roku temu z Legii Warszawa. Po znakomitym początku i strzeleniu trzech goli w dwóch spotkaniach Championship zaczęły nękać go problemy zdrowotne. Przez nie do tej pory rozegrał w koszulce „Wilków” tylko 10 spotkań. Drugą część poprzedniego sezonu Polak spędził na wypożyczeniu w Charltonie. Na trzecim angielskim szczeblu strzelił trzy gole w 13 meczach.

Przed opuszczeniem ojczyzny Żyro rozegrał 96 spotkań w Ekstraklasie. Z Legią sięgnął po trzy mistrzostwa Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy