Hitowy transfer Kulusevskiego? Ruszyły rozmowy z jego agentem!

Hitowy transfer Kulusevskiego? Ruszyły rozmowy z jego agentem!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Manchesteru United i Interu Mediolan spotkali się z agentem Dejana Kulusevskiego. Oba kluby próbują doprowadzić do przeprowadzki Szweda już w styczniu.

19-latek w bieżącym sezonie znajduje się ustach wszystkich kibiców włoskiej Serie A, którzy doceniają u utalentowanego gracza progres, jakiego dokonał w niezwykle krótkim czasie. Dość powiedzieć, jeszcze kilka miesięcy temu grał on w zespole młodzieżowym Atalanty, a obecnie ma na swoim koncie 14 występów na poziomie włoskiej ekstraklasy (trzy trafienia i pięć kluczowych podań).

W związku z tym jego sytuacją zaczęły się interesować kluby z całej Europy, w tym m.in. Inter Mediolan czy Manchester United. Wysłannicy „Nerazzurrich” oraz „Czerwonych Diabłów” mieli już okazję oglądać popisy jednokrotnego reprezentanta Szwecji z wysokości trybun, a ich raporty były na tyle pozytywne, że sternicy obu klubów natychmiast przeszli do działania.

Jak bowiem informuje Nicolò Schira, agent Kulusevskiego ma już za sobą pierwsze rozmowy na temat potencjalnego transferu jego klienta w styczniu, i choć Parma nie chce o tym słyszeć, zawodnik wręcz przeciwnie, pali się do przeprowadzki. Niemniej jego sytuacja jest o tyle trudna, że w zespole „Gialloblu” przebywa on tylko na wypożyczeniu, a pełnie praw do niego posiada wciąż Atalanta, z którą wiąże go kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Mając to na uwadze, włoski dziennikarz dodaje, że nieco inną strategię obrał Juventus. „Stara Dama” chce być w stałym kontakcie z 19-latkiem do momentu jego powrotu z wypożyczenia i dopiero wtedy przypuścić na niego atak. Czas zatem pokaże, czyja koncepcja okaże się skuteczniejsza.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy