Hitowy transfer Kulusevskiego? Ruszyły rozmowy z jego agentem!

Hitowy transfer Kulusevskiego? Ruszyły rozmowy z jego agentem!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Manchesteru United i Interu Mediolan spotkali się z agentem Dejana Kulusevskiego. Oba kluby próbują doprowadzić do przeprowadzki Szweda już w styczniu.

19-latek w bieżącym sezonie znajduje się ustach wszystkich kibiców włoskiej Serie A, którzy doceniają u utalentowanego gracza progres, jakiego dokonał w niezwykle krótkim czasie. Dość powiedzieć, jeszcze kilka miesięcy temu grał on w zespole młodzieżowym Atalanty, a obecnie ma na swoim koncie 14 występów na poziomie włoskiej ekstraklasy (trzy trafienia i pięć kluczowych podań).

W związku z tym jego sytuacją zaczęły się interesować kluby z całej Europy, w tym m.in. Inter Mediolan czy Manchester United. Wysłannicy „Nerazzurrich” oraz „Czerwonych Diabłów” mieli już okazję oglądać popisy jednokrotnego reprezentanta Szwecji z wysokości trybun, a ich raporty były na tyle pozytywne, że sternicy obu klubów natychmiast przeszli do działania.

Jak bowiem informuje Nicolò Schira, agent Kulusevskiego ma już za sobą pierwsze rozmowy na temat potencjalnego transferu jego klienta w styczniu, i choć Parma nie chce o tym słyszeć, zawodnik wręcz przeciwnie, pali się do przeprowadzki. Niemniej jego sytuacja jest o tyle trudna, że w zespole „Gialloblu” przebywa on tylko na wypożyczeniu, a pełnie praw do niego posiada wciąż Atalanta, z którą wiąże go kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Mając to na uwadze, włoski dziennikarz dodaje, że nieco inną strategię obrał Juventus. „Stara Dama” chce być w stałym kontakcie z 19-latkiem do momentu jego powrotu z wypożyczenia i dopiero wtedy przypuścić na niego atak. Czas zatem pokaże, czyja koncepcja okaże się skuteczniejsza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy