Hitowy transfer Kulusevskiego? Ruszyły rozmowy z jego agentem!

Hitowy transfer Kulusevskiego? Ruszyły rozmowy z jego agentem!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Manchesteru United i Interu Mediolan spotkali się z agentem Dejana Kulusevskiego. Oba kluby próbują doprowadzić do przeprowadzki Szweda już w styczniu.

19-latek w bieżącym sezonie znajduje się ustach wszystkich kibiców włoskiej Serie A, którzy doceniają u utalentowanego gracza progres, jakiego dokonał w niezwykle krótkim czasie. Dość powiedzieć, jeszcze kilka miesięcy temu grał on w zespole młodzieżowym Atalanty, a obecnie ma na swoim koncie 14 występów na poziomie włoskiej ekstraklasy (trzy trafienia i pięć kluczowych podań).

W związku z tym jego sytuacją zaczęły się interesować kluby z całej Europy, w tym m.in. Inter Mediolan czy Manchester United. Wysłannicy „Nerazzurrich” oraz „Czerwonych Diabłów” mieli już okazję oglądać popisy jednokrotnego reprezentanta Szwecji z wysokości trybun, a ich raporty były na tyle pozytywne, że sternicy obu klubów natychmiast przeszli do działania.

Jak bowiem informuje Nicolò Schira, agent Kulusevskiego ma już za sobą pierwsze rozmowy na temat potencjalnego transferu jego klienta w styczniu, i choć Parma nie chce o tym słyszeć, zawodnik wręcz przeciwnie, pali się do przeprowadzki. Niemniej jego sytuacja jest o tyle trudna, że w zespole „Gialloblu” przebywa on tylko na wypożyczeniu, a pełnie praw do niego posiada wciąż Atalanta, z którą wiąże go kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Mając to na uwadze, włoski dziennikarz dodaje, że nieco inną strategię obrał Juventus. „Stara Dama” chce być w stałym kontakcie z 19-latkiem do momentu jego powrotu z wypożyczenia i dopiero wtedy przypuścić na niego atak. Czas zatem pokaże, czyja koncepcja okaże się skuteczniejsza.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy