Hoeneß: Bayern nie powinien rezygnować z Sané

Hoeneß: Bayern nie powinien rezygnować z Sané
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Planet Futbol

Prezydent Bayernu Uli Hoeneß uważa, że Leroy Sané powinien być ważnym celem dla Bayernu Monachium w przyszłych miesiącach.

Skrzydłowy Manchesteru City był priorytetowym ruchem dla mistrzów Niemiec, lecz ostatecznie z transferu nic nie wyszło. Negocjacje były już dość zaawansowane, lecz zawodnik doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i konieczna była operacja. To wyklucza zawodnika z gry na kilka miesięcy, a Bayern Monachium zamiast niego postanowił sprowadzić Ivana Perišicia z Interu Mediolan. Uli Hoeneß uważa jednak, że na tym historia nie powinna się kończyć.

W Bawarii szykują się spore zmiany, ponieważ do sztabu dyrektorów dołączy Oliver Kahn, który będzie przygotowywał się do przejęcia obowiązków dyrektora generalnego. Hoeneß zdaje sobie sprawę, iż jego czas również powoli dobiega końca, ale jego zdaniem nie powinno mieć to najmniejszego wpływu na transfer Sané.

- Byliśmy nim naprawdę bardzo zainteresowani, prowadziliśmy rozmowy, ale przydarzył się ten fatalny incydent, doznał strasznej kontuzji. Nie mogliśmy już dłużej o niego walczyć - powiedział na temat transferu prezydent „die Roten” w rozmowie z „Planet Futbol”.

- Teraz musimy po prostu poczekać i zobaczyć, jak przebiegnie jego rekonwalescencja.

- Myślę, że nowi dyrektorzy powinni usiąść nad tą sprawą w styczniu i w lutym, podjąć decyzję, co zrobić dalej.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy