#Hot16Challenge2: Zbigniew Boniek nagrał swoją „szesnastkę” [WIDEO]

#Hot16Challenge2: Zbigniew Boniek nagrał swoją „szesnastkę” [WIDEO] fot. Łączy nas piłka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy nas piłka

Zbigniew Boniek wziął udział w akcji #Hot16Challenge2.

Druga edycja #Hot16Challenge powoli dobiega końca, ale w sieci wciąż pojawiają się nowe „szesnastki”. W piątek na kanale Łączy nas piłka ukazał się kawałek Zbigniewa Bońka. „Prosiliście - jestem” - rozpoczął nagranie prezes PZPN.

Boniek nie przedstawił standardowych nominacji. Do zabawy zaprosił wszystkie osoby, które chciałyby jeszcze wziąć udział w akcji.

Celem #Hot16Challenge2 było zebranie miliona złotych na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Już teraz udało się zgromadzić ponad trzy miliony. Zbiórkę znajdziecie TUTAJ.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy