Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu

Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Get French Football News

Houssem Aouar przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z Romą - poinformowało „Get French Football News”.

Środkowy pomocnik zakomunikował już jakiś czas temu, że nie jest zainteresowany zawarciem nowego porozumienia z Olympique'em Lyon.

Klub, pomimo jasnego stanowiska wychowanka, nie skorzystał minionego lata z ostatniej okazji, by zarobić na jego odejściu dobre pieniądze. Tym samym przyszły reprezentant Algierii prowadził od zimy negocjacje z zespołami, chcącymi go pozyskać.

Nie narzekał on na brak atrakcyjnych opcji, ale w ostatecznym rozrachunku za najbardziej kuszącą propozycję uznał tę nadesłaną przez Romę.

Media poinformowały przez kilkoma tygodniami o wypracowaniu pełnego porozumienia między stronami. Teraz „Get French Football News” przekonuje, że blisko 25-letni zawodnik zaliczył obligatoryjne testy medyczne i złożył podpisy pod przygotowanymi dokumentami.

Houssem Aouar związał się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2027 roku z opcją przedłużenia współpracy o dodatkowe dwanaście miesięcy.

Po zakończeniu rozgrywek „Giallorossi” wydadzą komunikat o pozyskaniu środkowego pomocnika, który przez całą swoją dotychczasową karierę był związany z Olympique'em Lyon.

Łącznie rozegrał 233 spotkania dla „Les Gones”, zdobywając w nich 41 bramek i zaliczając 36 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy