I liga: Mecz Niecieczy z Koroną Kielce ponownie przełożony [OFICJALNIE]

I liga: Mecz Niecieczy z Koroną Kielce ponownie przełożony [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Korona Kielce

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza i Korony Kielce nie wyjdą w środę na murawę.

Spotkanie 23. kolejki I ligi pierwotnie miało odbyć się 3 kwietnia, ale przełożono je na 14 kwietnia z uwagi na zarażenia koronawirusem. Jutro również nie dojdzie jednak do starcia między ekipą z Niecieczy a kielczanami.

Nowy termin spotkania zostanie ogłoszony wkrótce.

Po rozegraniu 21 spotkań Nieciecza przewodzi tabeli I ligi, mając na koncie 47 punktów. Korona w 23 meczach zdobyła 32 „oczka” i plasuje się na jedenastej lokacie.

Jeśli chodzi o zaległe starcia, „Słoniki” mają jeszcze do rozegrania mecze z Arką Gdynia i Radomiakiem Radom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy