Ibrahimović wybiera Milan

Ibrahimović wybiera Milan fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Jak pisze „The Telegraph”, Zlatan Ibrahimović jest już zdecydowany na dołączenie do Milanu.

Umowa szwedzkiego napastnika z Los Angeles Galaxy wygasa 31 grudnia i już od pewnego czasu wiadomo, że „Ibra” jej nie przedłuży. 38-latek był łączony z kilkoma klubami. Według „The Telegraph” doświadczony napastnik trafi do Milanu. Jak czytamy, wybrał on powrót na San Siro kosztem przenosin do Premier League.

Ibrahimović uzgodnił już warunki kontraktu z Milanem. Umowa zostanie podpisana do końca trwającego sezonu z opcją przedłużenia bądź do 30 czerwca 2021 roku z możliwością wcześniejszego zakończenia współpracy.

Szwed ma już swoje lata, ale dalej imponuje formą. Ostatni sezon MLS zakończył z 31 występami, 31 trafieniami i ośmioma asystami na koncie. Jego całkowity bilans w barwach Galaxy to 58 meczów, 53 bramki oraz 15 ostatnich podań.

Ibrahimović grał już w Milanie w latach 2010-2012. W koszulce „Rossonerich” strzelił 56 goli. Następnie przeniósł się do Paris Saint-Germain.

Powrót Szweda na San Siro skomplikuje sytuację w mediolańskiej ekipie Krzysztofa Piątka.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy