Ibrahimović wybiera Milan

Ibrahimović wybiera Milan fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Jak pisze „The Telegraph”, Zlatan Ibrahimović jest już zdecydowany na dołączenie do Milanu.

Umowa szwedzkiego napastnika z Los Angeles Galaxy wygasa 31 grudnia i już od pewnego czasu wiadomo, że „Ibra” jej nie przedłuży. 38-latek był łączony z kilkoma klubami. Według „The Telegraph” doświadczony napastnik trafi do Milanu. Jak czytamy, wybrał on powrót na San Siro kosztem przenosin do Premier League.

Ibrahimović uzgodnił już warunki kontraktu z Milanem. Umowa zostanie podpisana do końca trwającego sezonu z opcją przedłużenia bądź do 30 czerwca 2021 roku z możliwością wcześniejszego zakończenia współpracy.

Szwed ma już swoje lata, ale dalej imponuje formą. Ostatni sezon MLS zakończył z 31 występami, 31 trafieniami i ośmioma asystami na koncie. Jego całkowity bilans w barwach Galaxy to 58 meczów, 53 bramki oraz 15 ostatnich podań.

Ibrahimović grał już w Milanie w latach 2010-2012. W koszulce „Rossonerich” strzelił 56 goli. Następnie przeniósł się do Paris Saint-Germain.

Powrót Szweda na San Siro skomplikuje sytuację w mediolańskiej ekipie Krzysztofa Piątka.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy