Igor Angulo dostał ofertę z Indii

Igor Angulo dostał ofertę z Indii fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, Igor Angulo z Górnika Zabrze otrzymał ofertę z Indii.

Kontrakt Angulo z Górnikiem jest ważny do 30 czerwca i wiadomo już, że strony nie przedłużą współpracy. Jak przyznał w styczniu Angulo w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”: - Warunki, jakie mi zaproponowano, są bardzo odległe od chociażby oferty tureckiej. Zostanę w Górniku do czerwca, a później niestety będę musiał rozstać się z klubem. To dla mnie bardzo trudna decyzja, ale czasami w życiu trzeba podejmować takie wybory.

Teraz to samo źródło informuje, że Angulo otrzymał konkretną propozycję z Indii. Nazwa zespołu nie padła, ale wiadomo, że rywalizuje on w Indian Super League, a więc komercyjnych rozgrywkach utworzonych w 2014 roku. Hiszpański napastnik, który zarabia w Zabrzu około 12 tysięcy euro miesięcznie, mógłby liczyć tam na wyższe wynagrodzenie.

Nie jest to jednak jedyny możliwy kierunek transferu 36-latka. Angulo wciąż chce u siebie Adana Demirspor, którego działacze już parokrotnie próbowali go pozyskać. Zawodnikiem czwartego zespołu drugiej ligi tureckiej jest Jakub Kosecki.

Angulo, który występuje w Górniku od 2016 roku, rozegrał w tym sezonie 26 spotkań w Ekstraklasie. Zdobył 11 bramek, do których dorzucił cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy