Imbula na sprzedaż!

Imbula na sprzedaż!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Calciomercato

Gianelli Imbula po raz kolejny zmieni otoczenie.

23-latek w letnim oknie transferowym zasilił FC Porto za 20 milionów euro, związując się z klubem pięcioletnim kontraktem. Poza tym piłkarz odrzucił propozycje m.in. Milanu, Valencii czy West Ham United. Przygoda na Półwyspie Iberyjskim nie jest jednak dla niego udana, bowiem w 17 dotychczasowych występach przebywał na boisku średnio godzinę. Z tego względu, jak twierdzi jego agent, Portugalczycy zdecydowali się go pozbyć.

- Wiemy, że Porto pragnie sprzedać Gianellego.Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że nie rozmawialiśmy z żadnym klubem, ale w poniedziałek możemy się z niektórymi skontaktować - powiedział Willy Ndangi, ojciec piłkarza będący też jego agentem.

Uważa się, że 23-latka chciałoby sprowadzić Stoke City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy