Inter: Londyńska propozycja dla Eriksena

Inter: Londyńska propozycja dla Eriksena fot. Inter Mediolan
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

West Ham zainteresował się Christianem Eriksenem - podaje Nicolò Schira.

Duński ofensywny pomocnik został wystawiony przez Inter na listę transferową. Zimą niemal na pewno opuści on Mediolan. Wciąż nie wiadomo jednak, dokąd uda się 28-letni zawodnik.

Z najnowszych doniesień Schiry wynika, że po Eriksena zgłosił się West Ham. „Młoty” miały rozpocząć już rozmowy z Interem w sprawie wypożyczenia piłkarza. Duńczyk doskonale zna Londyn. Wcześniej przez 6,5 roku reprezentował barwy Tottenhamu. W tym czasie rozegrał 226 meczów w Premier League.

Schira dodaje, że Eriksen czeka jednak na telefon od Mauricio Pochettino, który lada moment przejmie Paris Saint-Germain. Większość występów w Londynie Duńczyk zanotował właśnie pod wodzą Argentyńczyka.

W przypadku faktycznego zainteresowania Eriksenem ze strony PSG jego potencjalny powrót do Anglii stałby się jeszcze mniej prawdopodobny niż jest obecnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy