Inter Mediolan: Błyskawiczne działanie. Spotkanie w sprawie następcy Conte

Inter Mediolan: Błyskawiczne działanie. Spotkanie w sprawie następcy Conte
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: TuttoMercatoWeb

Inter Mediolan rozstał się z Antonio Conte, ale już ambitnie działa w kwestii jego następstwa. „TuttoMercatoWeb” informuje, że jeszcze przed ogłoszeniem decyzji odbyło się spotkanie z przedstawicielem Simone Inzaghiego.

Dalsze losy Antonio Conte były w ostatnich tygodniach jednym z gorętszych tematów we włoskiej prasie. Teraz już wszystko jasne - Włoch rozstał się polubownie z klubem, z którym dopiero co wywalczył mistrzostwo. Wizje dalszego rozwoju drużyny były zbyt odległe od siebie, przez co strony postanowiły rozwiązać umowę za porozumieniem stron.

„Nerazzurri” byli jednak na to przygotowani. W międzyczasie działacze kontaktowali się z potencjalnymi następcami i jednym z głównych kandydatów z miejsca stał się Simone Inzaghi. Szkoleniowiec Lazio wkrótce może zostać bezrobotny, bowiem wciąż nie przedłużył swojego wygasającego w czerwcu kontraktu.

Do tej pory rzymianie niezbyt spieszyli się z negocjacjami i dopiero dziś (środa) miało dojść do pierwszych konkretnych rozmów w tym temacie. Jednak w międzyczasie agent szkoleniowca udał się do Mediolanu, gdzie spotkał się w siedzibie Interu z jego działaczami.

Niewykluczone, że agent Tullio Tinti spotkał się z „Beneamatą” w sprawie swojego klienta, Alessandro Bastoniego, lecz „TuttoMercatoWeb” jest przekonane, że podczas rozmów dyskutowano także o dostępności Inzaghiego.

45-latek całą dotychczasową karierę trenerską spędził właśnie w Lazio. Swoje kształcenie zaczynał w zespołach młodzieżowych już w 2010 roku, zaraz po zawieszeniu butów na kołku. Pierwszą drużynę objął w 2016 roku i może pochwalić się sukcesami w postaci Pucharu Włoch oraz dwóch Superpucharów kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy