Inter Mediolan zamyka transfer bramkarza. 13 milionów euro

2024-06-25 06:55:33; Aktualizacja: 2 tygodnie temu
Inter Mediolan zamyka transfer bramkarza. 13 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Fabrizio Romano

Inter Mediolan złożył nową propozycję za Josepa Martíneza i jest przekonany, że tym razem uda się zamknąć transfer bramkarza Genoi - informuje Fabrizio Romano.

Mistrzowie Włoch w poprzednim sezonie korzystali z usług Emila Audero, ale jako że piłkarz wraca do Sampdorii, konieczne stało się sprowadzenie nowego rezerwowego golkipera.

Wybór padł na zawodnika „Rossoblu”, a rozmowy powoli chylą się ku końcowi.

Pomimo że pierwsza oferta w wysokości 10 milionów euro i karty jednego z piłkarzy „Nerazzurrich” została odrzucona, Inter nie poddał się, co doprowadziło do złożenia drugiej propozycji.

Jak donosi Fabrizio Romano, mediolańczycy wyrazili gotowość do zapłacenia 13 milionów euro oraz dodatkowych dwóch milionów w formie zmiennych, których przelew jest zależny od osiągnięć zespołowych i indywidualnych.

Według dziennikarza na Stadio Giuseppe Meazza panuje przekonanie, że tym razem uda się zamknąć całą operację, nawet jeszcze w trwającym tygodniu.

Gracz i klub już wcześniej uzgodnili warunki współpracy.

Hiszpan podczas kampanii 2023/2024 stawał między słupkami 36 razy i zachował w tym czasie osiem czystych kont.

26-latek z jednym występem w seniorskiej kadrze „La Furia Roja” ma za sobą pobyt w RB Lipsk oraz UD Las Palmas, a na początkowym etapie kariery szkolił się w akademii FC Barcelony.