Inter: N'Golo Kanté za drogi. Mediolańczycy mogą pozyskać innego pomocnika z Londynu

Inter: N'Golo Kanté za drogi. Mediolańczycy mogą pozyskać innego pomocnika z Londynu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Zdaniem Sky Sports Inter może zdecydować się na transfer Jeana Michaëla Seriego.

Transferowym marzeniem Antonio Conte i władz mediolańskiego klubu pozostaje N'Golo Kanté. Mistrz świata niemal na pewno nie trafi jednak do Interu. Wszystko przez podejście do całej sprawy władz Chelsea i ich oczekiwania finansowe.

Według Sky Sports Inter postrzega Seriego jako alternatywę dla transferu Kanté. Ściągnięcie 29-letniego pomocnika z Fulham byłoby o wiele łatwiejsze do zrealizowania i tańsze. Zwłaszcza, że początkowo Iworyjczyk mógłby zostać do Mediolanu wypożyczony. Działacze Fulham gotowi są wysłuchać każdej oferty.

Seri trafił do Londynu w 2018 roku z Nice, które otrzymało za niego 30 milionów euro. Transfer był zaskakujący, bo zawodnika łączono wtedy z kilkoma większymi klubami. W sezonie 2018/2019 rozegrał 32 mecze w Premier League. Zakończył się on spadkiem londyńczyków z najwyższego angielskiego szczebla.

Ostatnie rozgrywki Seri spędził na wypożyczeniu w Galatasaray. Uzbierał tam 37 występów, notując dwa trafienia i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy