Inter: N'Golo Kanté za drogi. Mediolańczycy mogą pozyskać innego pomocnika z Londynu

Inter: N'Golo Kanté za drogi. Mediolańczycy mogą pozyskać innego pomocnika z Londynu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Zdaniem Sky Sports Inter może zdecydować się na transfer Jeana Michaëla Seriego.

Transferowym marzeniem Antonio Conte i władz mediolańskiego klubu pozostaje N'Golo Kanté. Mistrz świata niemal na pewno nie trafi jednak do Interu. Wszystko przez podejście do całej sprawy władz Chelsea i ich oczekiwania finansowe.

Według Sky Sports Inter postrzega Seriego jako alternatywę dla transferu Kanté. Ściągnięcie 29-letniego pomocnika z Fulham byłoby o wiele łatwiejsze do zrealizowania i tańsze. Zwłaszcza, że początkowo Iworyjczyk mógłby zostać do Mediolanu wypożyczony. Działacze Fulham gotowi są wysłuchać każdej oferty.

Seri trafił do Londynu w 2018 roku z Nice, które otrzymało za niego 30 milionów euro. Transfer był zaskakujący, bo zawodnika łączono wtedy z kilkoma większymi klubami. W sezonie 2018/2019 rozegrał 32 mecze w Premier League. Zakończył się on spadkiem londyńczyków z najwyższego angielskiego szczebla.

Ostatnie rozgrywki Seri spędził na wypożyczeniu w Galatasaray. Uzbierał tam 37 występów, notując dwa trafienia i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna” Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy