Inter zainteresowany Ariasem

Inter zainteresowany Ariasem
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: FcInter1908.it

Javier Piquer Lopez, agent Santiago Ariasa, przyznał, że jego klientem zainteresowany jest Inter Mediolan. Zaznaczył jednak, że to jeden z kilku wielkich klubów, który chętnie zatrudniłby Kolumbijczyka.

22-letni obrońca do PSV przeszedł w 2013 roku i od tamtego czasu wystąpił w 30 meczach swojego zespołu.

Kontrakt Kolumbijczyka z klubem z Eindhoven wygasa w 2017 roku, ale już teraz wiele innych zespołów chciałoby go mieć u siebie. Dotychczas media pisały o takich drużynach jak Manchester United, AC Milan oraz właśnie teraz Inter Mediolan.

- Jest wiele klubów, które chciałyby mieć Santiago w swoim składzie. Prawda jest jednak taka, że w tym momencie zostały mu jeszcze trzy lata tutaj i to na tym powinien się jak najbardziej koncentrować. Odzywał się do nas również Inter Mediolan, ale żadna oficjalna oferta nie wpłynęła do Eindhoven - przyznał w wywiadzie dla FcInter1908.it agent Ariasa, Javier Piquer Lopez.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy