Inter zainteresowany Ariasem

Inter zainteresowany Ariasem
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: FcInter1908.it

Javier Piquer Lopez, agent Santiago Ariasa, przyznał, że jego klientem zainteresowany jest Inter Mediolan. Zaznaczył jednak, że to jeden z kilku wielkich klubów, który chętnie zatrudniłby Kolumbijczyka.

22-letni obrońca do PSV przeszedł w 2013 roku i od tamtego czasu wystąpił w 30 meczach swojego zespołu.

Kontrakt Kolumbijczyka z klubem z Eindhoven wygasa w 2017 roku, ale już teraz wiele innych zespołów chciałoby go mieć u siebie. Dotychczas media pisały o takich drużynach jak Manchester United, AC Milan oraz właśnie teraz Inter Mediolan.

- Jest wiele klubów, które chciałyby mieć Santiago w swoim składzie. Prawda jest jednak taka, że w tym momencie zostały mu jeszcze trzy lata tutaj i to na tym powinien się jak najbardziej koncentrować. Odzywał się do nas również Inter Mediolan, ale żadna oficjalna oferta nie wpłynęła do Eindhoven - przyznał w wywiadzie dla FcInter1908.it agent Ariasa, Javier Piquer Lopez.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy