Jacek Wiśniewski stoczy drugą walkę w formule MMA
2020-06-06 14:46:13; Aktualizacja: 5 lat temu
Jacek Wiśniewski zawalczy w formule MMA na czerwcowej gali EFM - podaje portal Mmarocks.pl.
Były piłkarz stoczył swoją pierwszą walkę w MMA w 2012 roku. Wiśniewski przegrał wtedy na KSW 20 z Kamilem Walusiem po TKO, z którym to rozstrzygnięciem zaraz po wyjściu z ringu się nie zgadzał. Potem przebąkiwało się o jego powrocie do MMA, ale do tej pory do tego nie doszło.
W czerwcu w końcu stanie się to faktem. 45-letni Wiśniewski zmierzy się z Marcinem Buksińskim, dwukrotnym mistrzem Polski w futbolu amerykańskim. Po tytuły te sięgnął z zespołem Seahawks Gdynia.
Panowie zawalczą 20 czerwca na gali EFM, która odbędzie się w Berlinie. W walce wieczoru zobaczymy doskonale znanego z KSW Michała Materlę.Popularne
W trakcie kariery piłkarskiej Wiśniewski był związany m.in. ze Stalą Sanok, Concordią Knurów, Górnikiem Zabrze, Szczakowianką Jaworzno, Cracovią, Wisłą Płock, GKS-em Jastrzębie oraz Ruchem Radzionków. Słynący z twardej gry zawodnik zanotował 189 występów w Ekstraklasie. Zdobył 12 bramek.









![Niespodzianka w Pucharze Polski. Trzecioligowiec zagra w ćwierćfinale po 40 latach przerwy [WIDEO]](img/photos/97129/170x113/puchar-polski.jpg)

![Sceny w Pucharze Polski! Kleili bramkę na taśmę [WIDEO]](img/photos/113247/170x113/avia-swidnik.jpg)


![Chelsea powinna zacząć się obawiać? Ich przyszły nabytek został zawieszony [OFICJALNIE]](img/photos/110825/170x113/emanuel-emegha.jpg)


![Niespodzianka w Pucharze Polski. Trzecioligowiec zagra w ćwierćfinale po 40 latach przerwy [WIDEO]](img/photos/97129/90x60/puchar-polski.jpg)

![Sceny w Pucharze Polski! Kleili bramkę na taśmę [WIDEO]](img/photos/113247/90x60/avia-swidnik.jpg)


![Chelsea powinna zacząć się obawiać? Ich przyszły nabytek został zawieszony [OFICJALNIE]](img/photos/110825/90x60/emanuel-emegha.jpg)







