Jacek Zieliński o potencjalnym powrocie Bartosza Kapustki do Cracovii

Jacek Zieliński o potencjalnym powrocie Bartosza Kapustki do Cracovii fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta Krakowska

Prowadzący Cracovię Jacek Zieliński skomentował doniesienia łączące Bartosza Kapustkę z powrotem do krakowskiego klubu.

Reprezentujący barwy Legii Warszawa Kapustka nie pojawia się na murawie od lipca, co jest efektem uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego w kolanie. Zawodnika mistrza Polski czeka jeszcze kilka miesięcy pauzy. Tymczasem jego kontrakt z warszawskim klubem jest ważny tylko do 30 czerwca 2022 roku.

Legia ma opcję przedłużenia umowy, ale przynajmniej na razie nie zanosi się na to, by z niej skorzystała. Można przypuszczać, że istotne będzie to, kiedy dokładnie Kapustka wróci na boisko i jak będzie się prezentował, o ile dojdzie do tego przed końcem sezonu. Na ten moment nie można jednak wykluczyć, iż po finiszu rozgrywek po prostu odejdzie z Legii.

Media zaczęły spekulować na temat jego potencjalnego powrotu do Cracovii, w której koszulce w przeszłości zadebiutował w Ekstraklasie, i skąd w 2016 roku przeszedł do Leicester City.

Jacek Zieliński potwierdził, że spotkał się z piłkarzem, ale jednocześnie ostudził transferowe nastroje.

- Na tę chwilę Bartek się leczy. Spotkałem się z nim na kawie, wiem, jaka jest jego sytuacja. Bartek musi dojść do pełnej dyspozycji. Fajnie się czuł w Cracovii, stąd wypłynął, ale pytanie w kontekście transferu to temat science-fiction. On nie od rundy wiosennej, ale dopiero jesiennej będzie do dyspozycji. Skupiamy się na tych chłopakach, których mamy i na meczu z Legią - cytuje słowa trenera Cracovii „Gazeta Krakowska”.

W niedzielę o 20:00 rozpocznie się ekstraklasowe starcie między obiema drużynami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy