Jacek Zieliński o potencjalnym powrocie Bartosza Kapustki do Cracovii

Jacek Zieliński o potencjalnym powrocie Bartosza Kapustki do Cracovii fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta Krakowska

Prowadzący Cracovię Jacek Zieliński skomentował doniesienia łączące Bartosza Kapustkę z powrotem do krakowskiego klubu.

Reprezentujący barwy Legii Warszawa Kapustka nie pojawia się na murawie od lipca, co jest efektem uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego w kolanie. Zawodnika mistrza Polski czeka jeszcze kilka miesięcy pauzy. Tymczasem jego kontrakt z warszawskim klubem jest ważny tylko do 30 czerwca 2022 roku.

Legia ma opcję przedłużenia umowy, ale przynajmniej na razie nie zanosi się na to, by z niej skorzystała. Można przypuszczać, że istotne będzie to, kiedy dokładnie Kapustka wróci na boisko i jak będzie się prezentował, o ile dojdzie do tego przed końcem sezonu. Na ten moment nie można jednak wykluczyć, iż po finiszu rozgrywek po prostu odejdzie z Legii.

Media zaczęły spekulować na temat jego potencjalnego powrotu do Cracovii, w której koszulce w przeszłości zadebiutował w Ekstraklasie, i skąd w 2016 roku przeszedł do Leicester City.

Jacek Zieliński potwierdził, że spotkał się z piłkarzem, ale jednocześnie ostudził transferowe nastroje.

- Na tę chwilę Bartek się leczy. Spotkałem się z nim na kawie, wiem, jaka jest jego sytuacja. Bartek musi dojść do pełnej dyspozycji. Fajnie się czuł w Cracovii, stąd wypłynął, ale pytanie w kontekście transferu to temat science-fiction. On nie od rundy wiosennej, ale dopiero jesiennej będzie do dyspozycji. Skupiamy się na tych chłopakach, których mamy i na meczu z Legią - cytuje słowa trenera Cracovii „Gazeta Krakowska”.

W niedzielę o 20:00 rozpocznie się ekstraklasowe starcie między obiema drużynami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa” Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy