Jacek Zieliński: Pan profesor Podolski dał nam mocną lekcję

Jacek Zieliński: Pan profesor Podolski dał nam mocną lekcję fot. Dziurek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cracovia

Jacek Zieliński skomentował niedzielną porażkę Cracovii z Górnikiem Zabrze 0:3.

Górnik szybko objął dzisiaj prowadzenie za sprawą bramki Roberta Dadoka z ósmej minuty. Tuż przed przerwą podwyższył je Bartosz Nowak, a w doliczonym czasie gry trzeciego, pięknej urody gola strzelił dla zabrzan Lukas Podolski, który przymierzył zza pola karnego.

Co po zakończeniu meczu powiedział prowadzący Cracovię Jacek Zieliński?

- Dzisiaj musimy przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Za nami zdecydowana porażka, która bardzo boli. Trzeba po prostu wyciągnąć jak najszybciej wnioski. Zagraliśmy dzisiaj źle pod każdym względem. Trzeba powiedzieć, że źle weszliśmy w mecz. Nie było później odpowiedniej reakcji na to, co się działo. Stwarzaliśmy mało sytuacji. Nic nam dzisiaj nie szło i nie ma co zaklinać rzeczywistości, bo tak to wyglądało. Patrząc na Górnika, ten mecz pokazał, ile dla niego i w całej polskiej lidze znaczy taki piłkarz jak Lukas Podolski. Zagrał koncertowo. Wypracował dwie pierwsze bramki. Cały czas nas nękał i strzelił pięknego gola na koniec. Pan profesor Podolski dał nam dzisiaj mocną lekcję - przyznał trener Cracovii po ostatnim gwizdku.

Krakowianie z dorobkiem 31 punktów zajmują dziesiąte miejsce w tabeli Ekstraklasy. Górnik jest szósty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy