Jacek Zieliński po porażce z Koroną Kielce

Jacek Zieliński po porażce z Koroną Kielce fot. Dziurek / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Trener Jacek Zieliński wypowiedział się po przegranym wyjazdowym meczu Cracovii z Koroną Kielce (1:2).

Ekipa z województwa małopolskiego nie znalazła skutecznego sposobu na pokonanie kielczan w poniedziałkowy wieczór i niepocieszona wraca do Krakowa po spotkaniu zamykającym dziewiętnastą serię gier w Ekstraklasie.

Niezadowolenia z takiego obrotu spraw nie ukrywał trener Cracovii na pomeczowej konferencji prasowej.

- Czeka nas smutny powrót do Krakowa. Po porażce nigdy nie ma fajnej i krótkiej drogi. Zagraliśmy dzisiaj słabo. Taka jest prawda i nie ma, co tu dużo mówić - stwierdził Jacek Zieliński.

- Daliśmy się sprowokować do gry, którą Korona lubi. Takiej agresywnej i na pograniczu faulu. Mieliśmy zupełnie inaczej rozegrać to spotkanie, ale wymknęło się nam ono spod kontroli i zakończyło porażką - kontynuował szkoleniowiec.

- Gdzieś po tym golu kontaktowym wydawało się, że możemy jeszcze złapać rywala, ale nasza siła ognia była znikoma. Koronie należą się gratulacje, bo takie zwycięstwo jest dla niej ważne. To drużyna z charakterem. A my musimy przemyśleć ten mecz, by uniknąć błędów w Warszawie - zakończył opiekun gości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy