Jacek Zieliński po porażce z Koroną Kielce

Jacek Zieliński po porażce z Koroną Kielce fot. Dziurek / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Trener Jacek Zieliński wypowiedział się po przegranym wyjazdowym meczu Cracovii z Koroną Kielce (1:2).

Ekipa z województwa małopolskiego nie znalazła skutecznego sposobu na pokonanie kielczan w poniedziałkowy wieczór i niepocieszona wraca do Krakowa po spotkaniu zamykającym dziewiętnastą serię gier w Ekstraklasie.

Niezadowolenia z takiego obrotu spraw nie ukrywał trener Cracovii na pomeczowej konferencji prasowej.

- Czeka nas smutny powrót do Krakowa. Po porażce nigdy nie ma fajnej i krótkiej drogi. Zagraliśmy dzisiaj słabo. Taka jest prawda i nie ma, co tu dużo mówić - stwierdził Jacek Zieliński.

- Daliśmy się sprowokować do gry, którą Korona lubi. Takiej agresywnej i na pograniczu faulu. Mieliśmy zupełnie inaczej rozegrać to spotkanie, ale wymknęło się nam ono spod kontroli i zakończyło porażką - kontynuował szkoleniowiec.

- Gdzieś po tym golu kontaktowym wydawało się, że możemy jeszcze złapać rywala, ale nasza siła ognia była znikoma. Koronie należą się gratulacje, bo takie zwycięstwo jest dla niej ważne. To drużyna z charakterem. A my musimy przemyśleć ten mecz, by uniknąć błędów w Warszawie - zakończył opiekun gości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy