Jack Butland nie dla Chelsea

Jack Butland nie dla Chelsea
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: West London Sport

Jack Butland odrzucił możliwość przenosin do Chelsea Londyn. Bramkarz wyżej ceni sobie regularną grę, niż transfer do utytułowanego klubu.

O zainteresowaniu Chelsea angielskim bramkarzem pisaliśmy już wczoraj - http://transfery.info/56256,chelsea-zainteresowana-pozyskaniem-jacka-butlanda

Zgodnie z przewidywaniami Birmingham City zaakceptowało ofertę oscylującą wokół kwoty 3,5 miliona funtów za sprzedaż swojego bramkarza. Chęci transferu na Stamford Bridge nie wyraził jednak sam zainteresowany.  Butland stwierdził, że przenosząc się do Chelsea byłby skazany na rolę rezerwowego, bo niepodważalną pozycję w klubie ma Petr Cech.

- Zależy mi na regularnej grze, dlatego nie zdecyduję się na transfer do Chelsea - miał powiedzieć 19-latek.

Oprócz "The Blues" utalentowanym graczem zainteresowane są inne angielskie drużyny, takie jak, Futham i Liverpool.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy