Jagiellonia Białystok: Komunikat w sprawie dyrektora sportowego [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Komunikat w sprawie dyrektora sportowego [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok I Jakub Seweryn [Twitter]

Jagiellonia Białystok poinformowała, że Artur Płatek nie zostanie jej dyrektorem sportowym.

51-letniego Płatka od pewnego czasu łączyło się z posadą dyrektora sportowego „Jagi”. Strony prowadziły konkretne rozmowy, ale finalnie nie nawiążą współpracy. Klub z Białegostoku postanowił o tym poinformować, co raczej rzadko zdarza się w przypadku fiaska negocjacji.

Na stronie internetowej Jagiellonii pojawiła się nawet wypowiedź Płatka.

- Jagiellonia zawsze będzie szczególnym i ważnym dla mnie klubem. Wymiar czasu, którego wymaga według mnie sprawowanie funkcji dyrektora sportowego, przekracza zdecydowanie moje obecne możliwości. Temu zadaniu trzeba poświęcić się w 100 procentach. Nie chciałbym zawieść oczekiwań całego środowiska kibiców oraz akcjonariuszy klubu, stąd moja decyzja. Dziękuję za propozycję - przyznał Płatek, który w przeszłości pracował w Białymstoku jako trener.

Jak pisze Jakub Seweryn ze Sport.pl na Twitterze, sama Jagiellonia, która teraz skupi się na rozmowach z innymi kandydatami, była zdecydowana na zatrudnienie Płatka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy