Jagiellonia Białystok: Komunikat w sprawie dyrektora sportowego [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Komunikat w sprawie dyrektora sportowego [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok I Jakub Seweryn [Twitter]

Jagiellonia Białystok poinformowała, że Artur Płatek nie zostanie jej dyrektorem sportowym.

51-letniego Płatka od pewnego czasu łączyło się z posadą dyrektora sportowego „Jagi”. Strony prowadziły konkretne rozmowy, ale finalnie nie nawiążą współpracy. Klub z Białegostoku postanowił o tym poinformować, co raczej rzadko zdarza się w przypadku fiaska negocjacji.

Na stronie internetowej Jagiellonii pojawiła się nawet wypowiedź Płatka.

- Jagiellonia zawsze będzie szczególnym i ważnym dla mnie klubem. Wymiar czasu, którego wymaga według mnie sprawowanie funkcji dyrektora sportowego, przekracza zdecydowanie moje obecne możliwości. Temu zadaniu trzeba poświęcić się w 100 procentach. Nie chciałbym zawieść oczekiwań całego środowiska kibiców oraz akcjonariuszy klubu, stąd moja decyzja. Dziękuję za propozycję - przyznał Płatek, który w przeszłości pracował w Białymstoku jako trener.

Jak pisze Jakub Seweryn ze Sport.pl na Twitterze, sama Jagiellonia, która teraz skupi się na rozmowach z innymi kandydatami, była zdecydowana na zatrudnienie Płatka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecze na mundialu. Historyczna decyzja FIFA OFICJALNIE: Szymon Marciniak poprowadzi mecze na mundialu. Historyczna decyzja FIFA Jesús Imaz o krok od transferu w ramach Ekstraklasy Jesús Imaz o krok od transferu w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Lukas Podolski zdecydował! OFICJALNIE: Lukas Podolski zdecydował! OFICJALNIE: Martin Kobylański w historycznym niemieckim klubie OFICJALNIE: Martin Kobylański w historycznym niemieckim klubie Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! Kasper Schmeichel odejdzie z Leicester City?! Angielski klub wytypował już jego następcę - trzeba się wykosztować! Marcos Antônio odchodzi z Szachtara Donieck. Zagra w Serie A Marcos Antônio odchodzi z Szachtara Donieck. Zagra w Serie A Sadio Mané z dwoma hitowymi opcjami transferowymi. Wyrósł faworyt Sadio Mané z dwoma hitowymi opcjami transferowymi. Wyrósł faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy