Jagiellonia blisko pozyskania Andrija Krawczuka

Jagiellonia blisko pozyskania Andrija Krawczuka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak donosi „Przegląd Sportowy”, Andrij Krawczuk jest blisko przenosin do Jagiellonii Białystok.

20-letni ukraiński pomocnik występuje w Olimpiku Donieck. „Przegląd Sportowy” pisze, że „Jaga” jest bardzo blisko jego zakontraktowania, choć nie przedstawia na razie szczegółów transakcji.

Krawczuk rozegrał w pierwszym zespole Olimpiku 14 spotkań. W tym sezonie zanotował siedem występów w ukraińskiej ekstraklasie. Zdobył w nich bramkę i zaliczył trzy asysty. Pomocnik jest młodzieżowym reprezentantem swojego kraju.

„PS” dodaje, iż Krawczuka szykuje się w Białymstoku na następcę Tarasa Romanczuka. Jednokrotny reprezentant Polski dalej jest zawodnikiem Jagiellonii, ale zapewne wkrótce ją opuści. 28-latek znajduje się na celowniku Konyasporu, który w tym oknie pozyskał już jednego piłkarza „Dumy Podlasia” - Guilherme.

Jagiellonia przeprowadziła na razie dwa zimowe transfery. Jej szeregi zasilili Dejan Iliev oraz Bartłomiej Wdowik.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy