Jagiellonia blisko pozyskania Andrija Krawczuka

Jagiellonia blisko pozyskania Andrija Krawczuka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak donosi „Przegląd Sportowy”, Andrij Krawczuk jest blisko przenosin do Jagiellonii Białystok.

20-letni ukraiński pomocnik występuje w Olimpiku Donieck. „Przegląd Sportowy” pisze, że „Jaga” jest bardzo blisko jego zakontraktowania, choć nie przedstawia na razie szczegółów transakcji.

Krawczuk rozegrał w pierwszym zespole Olimpiku 14 spotkań. W tym sezonie zanotował siedem występów w ukraińskiej ekstraklasie. Zdobył w nich bramkę i zaliczył trzy asysty. Pomocnik jest młodzieżowym reprezentantem swojego kraju.

„PS” dodaje, iż Krawczuka szykuje się w Białymstoku na następcę Tarasa Romanczuka. Jednokrotny reprezentant Polski dalej jest zawodnikiem Jagiellonii, ale zapewne wkrótce ją opuści. 28-latek znajduje się na celowniku Konyasporu, który w tym oknie pozyskał już jednego piłkarza „Dumy Podlasia” - Guilherme.

Jagiellonia przeprowadziła na razie dwa zimowe transfery. Jej szeregi zasilili Dejan Iliev oraz Bartłomiej Wdowik.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy