Jak on tego nie trafił?! Legia Warszawa mogła zamknąć mecz

2024-10-03 20:28:02; Aktualizacja: 2 godziny temu
Jak on tego nie trafił?! Legia Warszawa mogła zamknąć mecz Fot. polski_ligowiec [Twitter]
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa prowadzi wprawdzie z Realem Betis 1-0, ale mogła mieć większy spokój. W znakomitej sytuacji pomylił się jednak Ryōya Morishita.

W obliczu przeciętnej formy Legii Warszawa w Ekstraklasie, mówiono w ostatnich dniach dużo o przyszłości Gonçalo Feio. Nie ma wątpliwości, że nad głową Portugalczyka zebrały się czarne chmury, bo po 10. kolejkach jego drużyna zajmuje dopiero siódme miejsce i traci dziesięć punktów do liderującego Lecha Poznań.

Mimo to kibice wierzyli, że w pucharach zobaczą inną drużynę. W tym przypadku się nie przeliczyli, ponieważ "Wojskowi" bardzo dobrze weszli w spotkanie z Realem Betis i po 23. minutach prowadzili 1-0.

Znakomite dośrodkowane Rúbena Vinagre, wykorzystał Steve Kapaudi. To dla byłego piłkarza Wisły Płock pierwsze trafienie w tym sezonie.

Z takim zespołem, jak ten ze stolicy Andaluzji, trzeba wykorzystywać wszystkie okazje. W 65. minucie prawą stroną pomknął wprowadzony chwilę wcześniej Jean-Pierre Nsame. Kameruńczyk wypatrzył w polu karnym Ryoyę Morishitę, a ten z bliska fatalnie spudłował.

Mimo to nadal utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie dla gospodarzy, którzy zmierzają tym samym po pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Lidze Konferencji.