Jakub Kiwior droższy, niż przypuszczano? „Cena może dalej rosnąć”

Jakub Kiwior droższy, niż przypuszczano? „Cena może dalej rosnąć” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Jakub Kiwior ma rzekomo kosztować teraz co najmniej 30 milionów euro, o czym informuje CalcioMercato.com. W wyścigu o niego są cztery kluby.

Reprezentacja Polski to do tej pory jedyny zespół, który po dwóch meczach nie stracił ani jednego gola. Defensywa drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza spisuje się zatem śpiewająco.

Duża w tym zasługa naszego zestawu środkowych obrońców, czyli Kamila Glika i Jakuba Kiwiora. O ile pierwszy z nich jest doświadczony, o tyle defensor Spezii Calcio to nadal bardzo młody gracz. Nie dziwi zatem fakt, że po jego dobrych występach interesują się nim giganci.

Poruszenie, jakie generuje wychowanek Anderlechtu, jest spowodowane jednak nie tylko dobrą grą na mundialu, ale też tym, co pokazuje w klubie. To przecież ostoja swojej drużyny w Serie A.

W związku z tym chcą go już cztery włoskie kluby: Juventus, AC Milan, Napoli oraz AS Roma. Wydaje się, że w tym momencie najbliżej mu do pierwszej z tych ekip.

Spezia jest świadoma zainteresowania, jakie generuje Kiwior i według ostatnich doniesień CalcioMercato.com trzeba zapłacić za niego minimum 30 milionów euro. Zastrzeżono jednak, że ta cena może stale wzrastać.

Od początku tego sezonu 22-latek rozegrał łącznie 19 meczów. Jego kontrakt jest z kolei ważny do 30 czerwca 2025 roku, ale trwają umowy w kwestii przedłużenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy