Jakub Kosecki o powrocie do Polski i zniknięciu z sieci. „Media społecznościowe to g***o”

Jakub Kosecki o powrocie do Polski i zniknięciu z sieci. „Media społecznościowe to g***o” fot. Cracovia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Jakub Kosecki przyznał, że usunął jakiś czas temu wszystkie swoje konta w mediach społecznościowych i dlatego nie musiał przejmować się reakcją ludzi na swój powrót do Polski związany z zasileniem szeregów Cracovii.

Doświadczony skrzydłowy rozwiązał jakiś czas temu kontrakt z turecką Adaną Demirspor za porozumieniem stron, ponieważ nie był zadowolony z pozycji zajmowanej w zespole, która była związana z ciągłymi rotacjami stosowanymi przez szkoleniowców drugoligowej drużyny.

30-latek postanowił w zaistniałej sytuacji wrócić do rodzimego kraju, aby odzyskać właściwy dla siebie rytm meczowy i zgodził się na zawarcie półrocznej umowy z Cracovią na korzystnych warunkach finansowych dla klubu.

- Z powodu braku regularnej gry w Adanie Demirspor i ciągłych zmian w klubie. Przez dwa i pół roku miałem chyba z ośmiu trenerów. Jeden miał taką wizję, drugi inną. W każdym oknie transferowym odchodziła połowa drużyny. Po roku czułem się tam jak weteran. Trudno mi powiedzieć, czemu występowałem w kratkę. W pierwszych trzech meczach tego sezonu miałem dwie asysty, w czwartym usiadłem na trybunach i nikt mi nic nawet nie powiedział. Szukałem innych rozwiązań i drużyny, która o coś walczy. Cracovia broni Pucharu Polski i chce się utrzymać w lidze. Wiem, że ten drugi cel głupio brzmi, ale takie są realia - przyznał Jakub Kosecki w rozmowie z Mateuszem Skwierawskim z „WP SportoweFakty”.

Transfer byłego gracza Legii Warszawa do krakowskiego zespołu wywołał spore poruszenie wśród kibiców obu drużyn. Sam zainteresowany nie przejmuje się jednak opiniami pojawiającymi się w Internecie, ponieważ ich nie czyta i nie posiada żadnych kont w mediach społecznościowych.

- Jakiś czas temu usunąłem Instagram, nie mam też Facebooka. Nie używam, nie czytam, bo dla mnie media społecznościowe to jedno wielkie g***o i przekłamanie rzeczywistości. Ludzie kłamią na swój temat, a później w normalnym życiu wychodzą kwiatki. W sieci każdy jest teraz modelem, influencerem albo „ekspertem”. Odciąłem się od tego syfu - stwierdził skrzydłowy, który zaznaczył jednocześnie, że tęskni za hejtem pojawiającym się na trybunach.

- Fajnie, że wróci nasz specyficzny hejcik, trochę „nienawiści”, to mnie nakręca, ale na żywo. Dlatego żałuję, że nie ma kibiców na trybunach. Będę na nich czekał - dodał 30-latek.

Kosecki wystąpił do tej pory w trzech spotkaniach „Pasów” i zanotował w nich dwie asysty oraz nie wykluczył zawarcia nowego porozumienia z Cracovią po zakończeniu rozgrywek, ale wtedy przedstawiciele zespołu musieliby się liczyć z zaoferowaniem mu zdecydowanie lepszych warunków.

- Myślę, że przede mną jeszcze 6-7 lat grania. Znam swoje ciało, dobrze się prowadzę. Miałem oferty z Chin, Azerbejdżanu, egzotyka mnie kręci, ale obecnie chciałem wrócić do Polski. Zaakceptowałem pierwszą ofertę zaproponowaną przez Cracovię. Podpisałem kontrakt do końca sezonu, a bardzo mi na tym zależało. Jeżeli Cracovia będzie chciała przedłużyć umowę latem, to siadamy i rozmawiamy, ale na innych warunkach finansowych. Pieniądze nie były w tym przypadku kluczowe. Może to śmiesznie zabrzmi, ale teraz wzięli Koseckiego z promocji. Dostali mnie w bonusie - powiedział skrzydłowy.

Całą rozmowę Jakuba Koseckiego z Mateuszem Skwierawskim możecie przeczytać na stronie Sportowefakty.wp.pl.

Więcej na temat: Jakub Kosecki Cracovia Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy