Jakub Piotrowski o krok od opuszczenia Genku

Jakub Piotrowski o krok od opuszczenia Genku fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: HLN

Jakub Piotrowski powinien w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin sfinalizować swoje wypożyczenie do Waasland-Beveren - informuje „HLN”.

Środkowy pomocnik przeniósł się do belgijskiego klubu w lipcu 2018 roku z Pogoni Szczecin. Aktualny mistrz kraju zainwestował wówczas dwa miliony euro w sprowadzenie 22-letniego zawodnika, a ten od tego momentu nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie Genku.

Przedstawiciele zespołu wykazali się dużą cierpliwością w stosunku do byłego młodzieżowego reprezentanta Polski, ale po sprowadzeniu Kristiana Thorstvedta stało się jasne, że Piotrowski jedyną szansę na regularne występy otrzymany w innym otoczeniu.

Dziennikarze „HLN” przekonują, że tak się właśnie stanie, ponieważ środkowy pomocnik jest już właściwie o krok od sfinalizowania swojego półrocznego wypożyczenia do Waasland-Beveren.

Prawdopodobny nowy klub naszego zawodnika prezentuje się w trwających rozgrywkach poniżej oczekiwań i zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem siedemnastu zdobytych punktów.

Z kolei Piotrowski może się pochwalić zaledwie ośmioma występami w obecnym sezonie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy