Jakub Rzeźniczak po sytuacji z Conrado. „Człowieka strzela” [WIDEO]

Jakub Rzeźniczak po sytuacji z Conrado. „Człowieka strzela” [WIDEO] fot. Ekstraklasa TV
Źródło: Jakub Rzeźniczak I Twitter

Jakub Rzeźniczak krótko skomentował sytuację z Conrado z piątkowego meczu Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Lechią Gdańsk.

Lechia objęła wczoraj prowadzenie już w 6. minucie, kiedy to Flávio Paixão zamienił na gola rzut karny. Jedenastka była efektem faulu Rzeźniczaka na Conrado. Doszło do niego na skraju pola karnego. Zawodnik Lechii szukał kontaktu i arbiter Łukasz Szczech wskazał na jedenasty metr po jego upadku.

„Szanuje takie karne a tak na poważnie... człowieka strzela” - napisał po wszystkim Rzeźniczak na Twitterze, zamieszczając wideo przedstawiające całą sytuację.

Ostatecznie Lechia wygrała z Wisłą 3:1. W 74. minucie do remisu doprowadził Dawid Kocyła. Kilka minut później do siatki trafił Bartosz Kopacz, a po nim uczynił to Joseph Ceesay i gdańszczanie mogli dopisać do swojego konta trzy punkty.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu mają ich 41, co daje im czwartą lokatę. Wisła z dorobkiem 29 „oczek” jest dwunasta.