James Rodríguez kontuzjowany

James Rodríguez kontuzjowany fot. Wikipedia
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Federación Colombiana de Fútbol

Piętrzą się problemy Jamesa Rodrígueza. Zawodnik nie może myśleć o regularnych występach w Realu Madryt, a teraz jeszcze doznał kontuzji na zgrupowaniu reprezentacji Kolumbii.

Tego lata pomocnik wrócił do Madrytu, lecz jak na razie nie potrafi przekonać do siebie trenera, Zinedine'a Zidane'a. Teraz może mieć jeszcze trudniej, ponieważ już na początku zgrupowania z reprezentacją Kolumbii doznał urazu kolana. Zawodnik zgłosił problem sztabowi medycznemu pod koniec sesji treningowej i natychmiast udał się na badania.

Jak na razie nie wykazano szczególnie groźnego uszczerbku na zdrowiu piłkarza, ale w oficjalnym komunikacie kolumbijska federacja piłkarska stwierdziła, iż należy podchodzić do tych wyników z rezerwą. Gracz na pewno nie zagra w meczu z Peru, a o dalszym postępowaniu zadecydują bardziej szczegółowe testy.

„Sztab reprezentacji Kolumbii przekazuje, iż James Rodríguez uskarżał się podczas czwartkowego treningu na dyskomfort w lewym kolanie” - czytamy w komunikacie.

„Piłkarz został przebadany przez sztab medyczny, ale jego wstępna diagnoza jest niepewna. Na razie, dla ostrożności, zdecydowano, że zawodnik nie wystąpi w najbliższym meczu z Peru. W ciągu najbliższych godzin przeprowadzone zostanie szczegółowe badanie oraz prześwietlenie, które pozwolą potwierdzić właściwą diagnozę. Ta zostanie udostępniona klubowi”.

James spędził ostatnie dwa lata na wypożyczeniu w Bayernie Monachium. Początek przygody rozgrywającego w Niemczech był bardzo udany, ale Bawarczycy wstrzymali się z podjęciem decyzji o jego wykupie. Jak się okazało, postąpili słusznie, bowiem późniejsza współpraca z zawodnikiem nie przebiegała już tak dobrze. Kolumbijczyk zdecydował się na powrót do Realu Madryt, lecz jak na razie nie przekonał do siebie Zidane'a, który częściej korzystał z niego jedynie na początku kampanii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy