James Rodríguez kontuzjowany

James Rodríguez kontuzjowany fot. Wikipedia
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Federación Colombiana de Fútbol

Piętrzą się problemy Jamesa Rodrígueza. Zawodnik nie może myśleć o regularnych występach w Realu Madryt, a teraz jeszcze doznał kontuzji na zgrupowaniu reprezentacji Kolumbii.

Tego lata pomocnik wrócił do Madrytu, lecz jak na razie nie potrafi przekonać do siebie trenera, Zinedine'a Zidane'a. Teraz może mieć jeszcze trudniej, ponieważ już na początku zgrupowania z reprezentacją Kolumbii doznał urazu kolana. Zawodnik zgłosił problem sztabowi medycznemu pod koniec sesji treningowej i natychmiast udał się na badania.

Jak na razie nie wykazano szczególnie groźnego uszczerbku na zdrowiu piłkarza, ale w oficjalnym komunikacie kolumbijska federacja piłkarska stwierdziła, iż należy podchodzić do tych wyników z rezerwą. Gracz na pewno nie zagra w meczu z Peru, a o dalszym postępowaniu zadecydują bardziej szczegółowe testy.

„Sztab reprezentacji Kolumbii przekazuje, iż James Rodríguez uskarżał się podczas czwartkowego treningu na dyskomfort w lewym kolanie” - czytamy w komunikacie.

„Piłkarz został przebadany przez sztab medyczny, ale jego wstępna diagnoza jest niepewna. Na razie, dla ostrożności, zdecydowano, że zawodnik nie wystąpi w najbliższym meczu z Peru. W ciągu najbliższych godzin przeprowadzone zostanie szczegółowe badanie oraz prześwietlenie, które pozwolą potwierdzić właściwą diagnozę. Ta zostanie udostępniona klubowi”.

James spędził ostatnie dwa lata na wypożyczeniu w Bayernie Monachium. Początek przygody rozgrywającego w Niemczech był bardzo udany, ale Bawarczycy wstrzymali się z podjęciem decyzji o jego wykupie. Jak się okazało, postąpili słusznie, bowiem późniejsza współpraca z zawodnikiem nie przebiegała już tak dobrze. Kolumbijczyk zdecydował się na powrót do Realu Madryt, lecz jak na razie nie przekonał do siebie Zidane'a, który częściej korzystał z niego jedynie na początku kampanii.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy