Jan Bednarek zdjęty z boiska zaraz po przerwie. Swojej sytuacji nie poprawił

Jan Bednarek zdjęty z boiska zaraz po przerwie. Swojej sytuacji nie poprawił fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło:

Jan Bednarek rozpoczął mecz przeciwko Fulham od początku. Długo jednak na murawie nie zabawił, bo zaraz po przerwie zmienił go Matty Cash.

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz ogłosił we wczesne czwartkowe popołudnie listę zawodników, którzy znaleźli się w szerokiej kadrze na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Ta grupa zostanie jeszcze okrojona o ponad dwadzieścia nazwisk, ale wydaje się, że o wyjazd na mundial spokojny powinien być między innymi Jan Bednarek.

Niektórych może to jednak dziwić, ponieważ defensor ma ostatnio problemy z regularnymi występami w klubie.

Bednarek latem zamienił Southampton na Aston Villę i wierzył, że w nowym zespole będzie miał szansę na rozwój. Do tej pory jednak prezentuje się poniżej oczekiwań i nie otrzymuje zbyt wielu szans od Stevena Gerrarda.

Okazja na pokazanie się z dobrej strony pojawiła się jednak w czwartkowy wieczór przy okazji rywalizacji ligowej z Fulham.

Były zawodnik między innymi Lecha Poznań furory jednak nie zrobił. Było widać u niego zaległości i brak rytmu meczowego. Do tego bramka dla rywala padła właśnie po rykoszecie od Polaka.

W związku z tym na drugą połowę nie wybiegł, a zastąpił go Matty Cash. Ten jednak również swoim kolegom nie pomógł, bo sprokurował rzut karny.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Fulham w stosunku 3-0.

Na razie nie wiadomo, jak sytuacja Bednarka w klubie odbije się na reprezentacji Polski. Możliwe, że do turnieju mimo wszystko uda mu się wystąpić jeszcze w kilku spotkaniach, szczególnie, że niestawiający na niego Gerrard jest coraz bliżej zwolnienia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy