Janusz Filipiak o rzekomej zaskakującej ofercie dla Marka Papszuna
2023-05-17 11:06:43; Aktualizacja: 2 lata temu
Właściciel Cracovii Janusz Filipiak na łamach SportoweFakty.wp.pl odniósł się do informacji o zainteresowaniu jego klubu Markiem Papszunem.
Do tej pory media łączyły Marka Papszuna, który po zakończeniu sezonu odejdzie z Rakowa Częstochowa, z zagranicznymi klubami. Przewinęły się przez nie Dynamo Kijów, Maccabi Hajfa czy Olympiakos. W środę zaskoczył Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, podając, że 48-latkiem interesuje się Cracovia.
Zgodnie z jego doniesieniami krakowski klub zaoferował mu wynagrodzenie na poziomie 500 tysięcy złotych miesięcznie. Byłaby to najwyższa pensja w świecie polskiej piłki.
Sensacyjną informację momentalnie skomentował właściciel i prezes Cracovii Janusz Filipiak, z którym skontaktował się Maciej Kmita ze SportoweFakty.wp.pl. Popularne
Jak zdradził dziennikarz, pytanie na ten temat wywołało śmiech przedsiębiorcy.
- Nie ma w tym krzty prawdy. W ogóle nie kontaktowaliśmy się z trenerem Markiem Papszunem. Nie zaproponowalibyśmy też takiej pensje żadnemu trenerowi - przyznał
Czas pokaże, czy to tylko zasłona dymna, czy krakowianie faktycznie nie są zainteresowani trenerem nowego mistrza Polski.
Obecnie szkoleniowcem drużyny „Pasów” jest Jacek Zieliński.
















![FC Barcelona na łopatkach! Wielki triumf Chelsea [WIDEO]](img/photos/112954/170x113/chelsea-players-celebrate-after-an-own-goal-from-jules-kounde-of-barcelona.jpg)







![FC Barcelona na łopatkach! Wielki triumf Chelsea [WIDEO]](img/photos/112954/90x60/chelsea-players-celebrate-after-an-own-goal-from-jules-kounde-of-barcelona.jpg)




