Janusz Gol może trafić do Dinama Bukareszt

Janusz Gol może trafić do Dinama Bukareszt fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

„Super Express” informuje, że Janusz Gol może przenieść się do Dinama Bukareszt.

Kilkanaście dni temu Gol pożegnał się z Cracovią. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. 34-letni pomocnik przez pewien czas był kapitanem krakowskiego zespołu. W pewnym momencie zabrano mu jednak opaskę, do czego przyczynił się brak akceptacji piłkarza na zaproponowaną przez klub obniżkę wynagrodzenia. Wynikała ona z pandemii koronawirusa.  

Wydawało się, że Gol zostanie w Ekstraklasie, ale pojawił się temat jego przenosin do Dinama. Zdaniem „Super Expressu” - jest on poważny. Pod koniec tygodnia doświadczony piłkarz ma udać się do Rumunii na wstępne rozmowy.  

Dinamo jest 18-krotnym mistrzem kraju. Po raz ostatni po tytuł sięgnęło jednak w 2007 roku. W minionym sezonie zajęło miejsce w drugiej części tabeli rumuńskiej ekstraklasy.  

Gol był również łączony z powrotem do Legii Warszawa. Taki ruch cały czas jest możliwy, ale na razie mistrzowie Polski skupiają się na pozyskaniu skrzydłowego. Szanse na transfer 34-latka zwiększyłyby się po zapewnieniu sobie przez zespół ze stolicy awansu do fazy grupowej europejskich pucharów.  

Gol grał już przez pięć lat za granicą, występując w Amkarze Perm.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy