Jarosław Królewski zadał pytanie Zbigniewowi Bońkowi. Chodzi o ważną sprawę dla Wisły Kraków

Jarosław Królewski zadał pytanie Zbigniewowi Bońkowi. Chodzi o ważną sprawę dla Wisły Kraków fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jarosław Królewski [Twitter] | Zbigniew Boniek [Twitter]

Prezes Wisły Kraków Jarosław Królewski zadał za pośrednictwem Twittera pewne pytanie Zbigniewowi Bońkowi.

Zbigniew Boniek skomentował na Twitterze rozmowę Jarosława Królewskiego z „Prawdą Futbolu”, w której między innymi podjęto temat zatrudnienia Alberta Rudé, a więc nowego trenera Wisły Kraków.

„Prezes elokwentny, inteligentny z ciekawymi pomysłami. Jedno ale, jeżeli się nie mylę,to Hiszpan nie ma UEFA Pro, czyli nie może być trenerem w 1 lidze” - napisał były sternik Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Królewski już mu na to odpowiedział, informując, że nowy szkoleniowiec posiada odpowiednią licencję, a jednocześnie zwracając uwagę na to, jak to w Polsce z nimi bywa. Przypomniał, że w Ekstraklasie pracuje kilku młodych trenerów bez tego dokumentu (są w trakcie kursu).

Prezes Wisły zadał również Bońkowi pytanie na zupełnie inny temat.

„Jak już Pana mam tutaj, jakie jest Pana zdanie co do niedopuszczenia kibiców Wisły Kraków do uczestnictwa w meczach wyjazdowych swojej drużyny przez całą rundę. Gdy wprowadzaliście ten przepis za Pana czasów obiecaliście, że nie będziecie dyskryminować kibiców - czy mógłbym poznać Pana zdanie w tym temacie? Z góry serdecznie dziękuję” - można przeczytać.

„Jeżeli chodzi o kibiców to nie do mnie pytanie. Dopóki byłem prezesem to mogłem odpowiadać i podejmować decyzje. Dzisiaj jestem normalnym kibicem. Życzę powodzenia i awansu. Miejsce takiego klubu jest w Ekstraklasie. Powodzenia” - odpisał mu Boniek, nie przedstawiając swojej opinii na ten temat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy