Jarosław Niezgoda strzela, Portland Timbers wygrywa [WIDEO]

Jarosław Niezgoda strzela, Portland Timbers wygrywa [WIDEO] fot. Portland Timbers
Paweł Hanejko

Jarosław Niezgoda zdobył gola, a jego Portland Timbers rozprawiło się z Austin FC w stosunku 3-0 w ramach Major League Soccer.

Z niedzieli na poniedziałek rozgrywane były decydujące mecze sezonu zasadniczego w ramach Major League Soccer. W jednym ze spotkań Portland Timbers z Jarosławem Niezgodą w składzie mierzyło się z Austin FC.

Spotkanie od początku układało się pod dyktando tych pierwszych, którzy trafili do siatki już w 17. minucie za sprawą Cristhiana Paredesa. Następnie praktycznie równo z gwizdkiem obwieszczającym koniec pierwszej połowy, do siatki trafił Jarosław Niezgoda.

Piłkę w bocznej strefie boiska przejął Yimmi Chará, który dograł do Polaka, a ten strzałem klatką piersiową, pokonał golkipera rywali i podwyższył na 2-0. Była to jego trzecia bramka w tym sezonie.

Gości nie było w tym spotkaniu stać nawet na trafienie honorowe, ale Portland Timbers nie zamierzało zwalniać tempa. W 53. minucie meczu rezultat na 3-0 ustalił Sebastián Blanco.

Jarosław Niezgoda został zmieniony w 68. minucie. Jego miejsce na placu gry zajął Dairon Asprilla.

Ekipa rozgrywająca swoje mecze na Providence Park zakończyła sezon zasadniczy na czwartym miejscu. W pierwszej rundzie play-off zmierzy się z Minnesotą United.