Javi Martínez jednak nie dla Athletic Club. Znalazł nowy klub [OFICJALNIE]

Javi Martínez jednak nie dla Athletic Club. Znalazł nowy klub [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Qatar SC

Javi Martínez będzie w kolejnym sezonie występował w Qatar SC. Piłkarz powitał nowych kibiców za pośrednictwem Twittera.

Umowa Javiego Martíneza z Bayernem Monachium wygasa 30 czerwca 2021 roku i pewne jest, że nie zostanie przedłużona.

Pożegnał się on już zresztą z kolegami z szatni i wydawało się, że jego kolejnym kierunkiem może być Hiszpania. Tam zainteresowany jego usługami był dawny pracodawca, Athletic Club.

32-latek nie zdecydował się na powrót do tej drużyny i trafi do Azji, a konkretniej do Kataru. Jego nowym pracodawcą będzie Qatar SC.

Wspomniany klub umieścił na swoim Twitterze specjalne wideo, gdzie defensywny pomocnik przywitał się z nowymi kibicami.

„Witam wszystkich moich kibiców oraz fanów katarskiej piłki. Miło mi poinformować, że wkrótce się zobaczymy” - powiedział Martínez.

W nowej drużynie 32-latek nie powinien czuć się osamotniony. Gra tam jeszcze dwóch innych Hiszpanów, a więc Alejandro Gálvez oraz Cristian Ceballos.

Qatar SC to szósta siła minionego sezonu ligi katarskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy