Jest oferta za Jordiego Sáncheza

2024-06-12 14:25:17; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Jest oferta za Jordiego Sáncheza Fot. Artur Kraszewski/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: sport.interia.pl

Widzew Łódź otrzymał ofertę za swojego napastnika, Jordiego Sáncheza - informuje sport.interia.pl. Ta pochodzi z Japonii i na razie nie jest zadowalająca dla polskiego klubu, choć nie można wykluczyć, że wspomniany podmiot wkrótce poprawi propozycję.

Widzew Łódź do tej pory potwierdził tylko jeden transfer, a zespół Daniela Myśliwca zasilił Jakub Łukowski z Korony Kielce. W obliczu ośmiu piłkarzy, którzy odeszli z czterokrotnego mistrza kraju, pewne jest, że wkrótce w ich miejsce przyjdą nowi zawodnicy. Możliwe jednak, że po stronie strat pojawią się kolejne nazwiska.

Jeszcze w zimie mówiło się, że łakomym kąskiem na rynku transferowym jest Jordi Sánchez. Hiszpan wzbudzał poruszenie wśród ekip a Bliskiego Wschodu, ale wówczas nie przystał na przeprowadzkę. W międzyczasie przedłużył kontrakt do 30 czerwca 2025 roku, ale potencjalni kontrahenci nie dają za wygraną.

Wraz z upływem miesięcy wraca temat transferu 29-latka. Według ustaleń sport.interia.pl do Widzewa Łódź spłynęła propozycja pochodząca z Japonii. Choć tu nie ma pewności, to może za nią odpowiadać Vissel Kobe.

Jak na razie jednak Widzew Łódź nie przystał na ofertę Azjatów, ponieważ ci nie spełniają wymagań finansowych. Nie można jednak wykluczyć, że wkrótce wrócą z nowymi warunkami, zadowalającymi polski klub.

Jordi Sánchez pierwsze kroki stawiał w juniorach FC Barcelony. Później grał jeszcze dla takich ekip jak Badalona, CD Masnou, Vilassar de Mar, AE Prat, Valencia, CD Numancia, UD Ibiza, Castellón i UCAM Murcia. Do Polski trafił z Albacete w lipcu 2022 roku. Poprzedni sezon w jego wykonaniu to 35 meczów, 11 bramek i sześć asyst.