Joachim Löw łączony z gorącą posadą. Może ponownie zostać selekcjonerem

Joachim Löw łączony z gorącą posadą. Może ponownie zostać selekcjonerem fot. Michele Morrone / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Het Nieuwsblad

Joachim Löw, który pozostaje bez pracy od ponad półtora roku, znalazł się na liście kandydatów do poprowadzenia reprezentacji Belgii - informuje „Het Nieuwsblad”.

Dymisja Roberto Martíneza była sporym szokiem nie tylko dla piłkarzy, ale i dla sterników Belgijskiego Związku Piłki Nożnej.

Minęły blisko dwa miesiące od odejścia Hiszpana, a następca wciąż się nie znalazł.

Kiedy 49-latek doszedł do porozumienia z portugalskimi władzami i odpowiada za wyniki tamtejszej reprezentacji, Belgowie mają na tyle duże problemy, że opublikowali publiczne ogłoszenie z propozycją pracy.

Odpowiedzieli na nie Andrea Pirlo oraz Thierry Henry, ale „Czerwone Diabły” wciąż czekają.

Jak podaje „Het Nieuwsblad”, utworzona została lista kandydatów i znalazł się na niej Joachim Löw, który zdążył już zapowiedzieć, że jest gotowy do powrotu na ławkę trenerską.

Chociaż dotąd wydawało się, że były selekcjoner reprezentacji Niemiec podejmie współpracę z jakimś klubem, teraz może skorzystać z możliwości objęcia funkcji selekcjonera bardzo utalentowanej grupy zawodników, z Kevinem De Bruyne na czele.

Innymi opcjami są André Villas-Boas czy Mauricio Pochettino.

Belgowie już pod koniec marca rozegrają mecze eliminacji do EURO 2024. Czasu nie ma zatem zbyt wiele.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy