Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO]

Joe Willock przeżył chwile grozy. Wypadek piłkarza Arsenalu [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające wypadek samochodowy Joe’a Willocka.

Jak informuje „Daily Mail”, doszło do niego w sobotę. Willock jechał wtedy na trening Arsenalu. 21-letni pomocnik stracił kontrolę nad swoim Mercedesem klasy G, zjeżdżając z ronda. Piłkarz prawdopodobnie jechał za szybko i uderzył w znajdującą się po prawej stronie barierkę. Następnie odbił w lewo, a po chwili wjechał w krzaki. Całą sytuację zarejestrowała kamera znajdująca się w samochodzie jadącym za Anglikiem.

Do Willocka podszedł podróżujący za nim mężczyzna. Piłkarz był w szoku, ale nie stało mu się nic poważnego. Wskazuje na to zresztą fakt, że w niedzielę rozegrał 57 minut w meczu Premier League z Leeds United (0:0).

Willock od razu chciał wycofać samochodem, ale odpadło mu jedno z kół. Świadek zdarzenia przyznał w rozmowie z „Daily Mail”, że początkowo nie wiedział, z kim ma do czynienia. Dodał, że zasugerował piłkarzowi, że jechał trochę za szybko, na co ten miał odpowiedzieć: „Tak, wiem, jestem idiotą”.

Występ przeciwko Leeds był jego pierwszym w tym sezonie Premier League. Licząc wszystkie rozgrywki, Willock wybiegał na murawę siedem razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy