Jorge Jesus bliski powrotu na ławkę trenerską?!

Jorge Jesus bliski powrotu na ławkę trenerską?! fot. A.RICARDO / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TuttomercatoWeb

Jorge Jesus jest głównym kandydatem do objęcia posady trenera Fenerbahçe - informuje Tuttomercatoweb.com.

Jorge Jesus, uznana marka wśród trenerów, pozostaje bez pracy od grudnia 2021 roku. Wtedy rozstał się z Benficą i był typowany do przeprowadzki do Ameryki Południowej.

Zainteresowanie jego usługami przejawiało między innymi Flamengo, ale ostatecznie ten klub zdecydował się, by sięgnąć po ówczesnego selekcjonera reprezentacji Polski, czyli Paulo Sousę.

Od tamtej pory 67-letni Jesus otrzymywał różne oferty, ale brakowało konkretów. Wydaje się, że te nareszcie nadeszły.

Zdaniem Tuttomercatoweb.com teraz zainteresowanie niezwykle doświadczonym szkoleniowcem przejawia Fenerbahçe. Miało dojść nawet do konkretnych rozmów w tej sprawie.

Nieoficjalnie mówi się, że w nowym zespole Jesus będzie mógł liczyć na gażę rzędu siedmiu milionów euro. Pracę zacznie od początku kolejnego sezonu.

Nie tylko on był brany pod uwagę przez władze tureckiego klubu. Bezskutecznie próbowano przekonać też byłego selekcjonera reprezentacji Niemiec Joachim Löw. Ten jednak rzekomo pozostał nieugięty, mimo informacji tureckich mediów o pełnym porozumieniu między stronami.

Obecnie funkcję pierwszego trenera Fenerbahçe dzierży İsmail Kartal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy