Jorginho adorowany. Agent odpowiada na spekulacje

Jorginho adorowany. Agent odpowiada na spekulacje fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Relevo

FC Barcelona coraz chętniej przygląda się sytuacji Jorginho. Agent piłkarza postanowił wprost odpowiedzieć na narastające spekulacje.

Jorge Luiz Frello Filho, znany powszechniej jak Jorginho, przykuwa coraz większą uwagę najsilniejszych europejskich ekip. Kontrakt pomocnika powoli dobiega końca, co naturalnie wywołuje spekulacje na temat jego przyszłości. Już od stycznia zawodnik może bezpośrednio negocjować z potencjalnymi nabywcami, a wiele wskazuje na to, że z tej możliwości zamierza skorzystać FC Barcelona.

Katalończycy mimo rewolucji kadrowej nadal nie spisują się na miarę swoich ogromnych oczekiwań i starają się znaleźć nowe sposoby na zwiększenie jakości składu, jednocześnie nie nadszarpując budżetu płacowego. Mimo wielu problemów, księgowi „Barçy” wielokrotnie pokazywali, iż potrafią uczynić cuda przy umowach nowych graczy, dlatego kierownictwo klubu poprosiło ich o podobne działanie w przypadku reprezentanta Włoch.

„Blaugrana” miała już nawet rozpocząć negocjacje, bardzo szybko do całej sprawy odniósł się jednak agent piłkarza. João Santos nie pozostawia kibicom ekipy ze Spotify Camp Nou żadnych złudzeń.

- Nigdy nie spotkałem się z Mateu Alemany'm - powiedział wprost przedstawiciel Jorginho w rozmowie z Matteo Moretto z „Relevo”.

- Naszym priorytetem pozostaje odnowienie kontraktu z Chelsea. Co więcej, jest to jedyny klub, z którym rozmawialiśmy w ostatnich tygodniach.

Oczywiście kwestia przyszłości zawodnika pozostanie jak na razie otwarta. Jego usługami od dawna interesowały się również inne kluby, w tym choćby Juventus. Niewykluczone zatem, iż piłkarz przynajmniej spróbuje rozejrzeć się po dostępnych opcjach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy