Jorginho bliżej letniego transferu. Oferta na stole

Jorginho bliżej letniego transferu. Oferta na stole fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Joaquim Piera [Twitter]

Agent Jorginho spotkał się z dyrektorem Mateu Alemanym. Zakończyło się ono przedstawieniem pomocnikowi propozycji zawarcia indywidualnego kontraktu z Barceloną - przekonuje Joaquim Piera ze „Sportu”.

Wielokrotny reprezentant Włoch nie zamyka się na żadną ewentualność w kontekście kontynuowania piłkarskiej kariery w obliczu wygasającej wraz z końcem czerwca umowy z Chelsea.

Doświadczony pomocnik jest tym samym otwarty nie tylko na jej przedłużenie, ale także na wysłuchanie szeregu propozycji ze strony innych drużyn zainteresowanych jego usługami.

Wśród nich znajduje się między innymi FC Barcelona, której agent reprezentujący interesy Jorginho zaoferował usługi blisko 31-letniego zawodnika.

„Duma Katalonii” odniosła się w pozytywny sposób do możliwości zgarnięcia na zasadzie wolnego transferu trzeciego gracza „The Blues” w ostatnim czasie po Marcosie Alonso oraz Andreasie Christensenie.

Joaquim Piera ze „Sportu” uważa nawet, że pomiędzy przedstawicielem piłkarza João Santosem a dyrektorem Mateu Alemanym doszło ostatnio do bezpośredniego spotkania, na którego zakończenia ekipa z Camp Nou wystosowała formalną propozycję nawiązania współpracy z reprezentantem Włoch od sezonu 2023/2024.

Doświadczony pomocnik nie będzie się na razie śpieszył z jej zaakceptowaniem lub odrzuceniem do czasu wysłuchania innych ofert.

W mediach nie brakuje jednak głosów, że Barcelonie zależy na stosunkowo szybkim poznaniu stanowiska Jorginho w celu podjęcia rozmów z następnymi piłkarzami przymierzanymi do zasilenia szeregów zespołu prowadzonego przez Xaviego.

Blisko 31-letni zawodnik wystąpił w szesnastu meczach w tym sezonie i zdobył w nich dwie bramki.

***

FC Barcelona przygląda się czterem zawodnikom. Wśród nich napastnik

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy