Josip Iličić wrócił na boisko i od razu strzelił bramkę [WIDEO]

Josip Iličić wrócił na boisko i od razu strzelił bramkę [WIDEO] fot. NK Maribor
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Josip Iličić, były gwiazdor Atalanty, rozegrał premierowe spotkanie po powrocie do NK Maribor. Jego zespół pokonał NŠ Mura 5:1, a on sam wpisał się na listę strzelców.

Zawodnik bazujący na doskonałej technice powoli wraca na właściwe tory. Właśnie zanotował pierwszy występ od 21 maja, kiedy to jeszcze był związany z Atalantą.

34-latek w ostatnich miesiącach zmagał się z poważnymi problemami natury psychicznej, w związku z czym Gian Piero Gasperini nie mógł na niego liczyć. Ostatecznie zapadła decyzja o rozstaniu.

Cofnięty napastnik podczas minionego okna transferowego był łączony chociażby z Hellasem Verona, ale wylądował w zupełnie innym kraju.

Josip Iličić na początku października wrócił do ojczyzny, wiążąc się z NK Maribor. Aż do tej pory nie oglądaliśmy go jednak na boisku.

Słoweniec narzekał na uraz ścięgna Achillesa, ale doszedł do pełnej sprawności, czego efektem był udział w spotkaniu z NŠ Mura.

Atakujący został wpuszczony w 77. minucie i nie potrzebował zbyt wiele czasu, aby zaznaczyć swoją obecność.

W 87. minucie doświadczony piłkarz wywalczył rzut karny dla swojej drużyny i chwilę potem zamienił stały fragment gry na gola.

Poza wykorzystaną jedenastką, Iličić kilkukrotnie błysnął techniką czy przeglądem pola. Jeśli zatem tylko problemy zdrowotne będą go omijać, NK Maribor może mieć z niego dużo pożytku.

[Popisy Iličicia do obejrzenia od 4:31]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy