Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach

Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach fot. Derby County
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Athletic

Chociaż Kamil Jóźwiak rozegrał pełne zawody przeciwko Cardiff City, najprawdopodobniej w najbliższym czasie czeka go rozbrat z futbolem. Polak opuścił bowiem boisko z urazem.

22-latek bardzo dobrze wprowadził się do Derby County i w tej chwili ma już na swoim koncie sześć spotkań. Tego ostatniego, przeciwko Cardiff City (1:1), nie zapamięta jednak zbyt dobrze.

Skrzydłowy spędził na boisku pełne 90 minut, ale opuszczał je w asyście członków sztabu medycznego. Polak poczuł spory dyskomfort w nodze i tym samym, aby jej nie przeciążać, musiał skorzystać z pomocy.

Jest to wynik ostrego ataku na Kamila Jóźwiaka w ostatnim pojedynku zawodów. Pierwsze odczucia nie są zbyt optymistyczne i niewykluczone, że zawodnika czeka dłuższa pauza. Wówczas jego udział w listopadowym zgrupowaniu kadry narodowej będzie należało wykluczyć.

Na razie Phillip Cocu, menedżer zespołu, przewiduje, że sześciokrotnego reprezentanta „Biało-Czerwonych” zabraknie w najbliższym meczu z Bournemouth.

– Nie wyglądało to najlepiej, ale miejmy nadzieję, że z Kamilem nie będzie aż tak źle, jak się początkowo wydaje. On mocno ucierpiał po tym, gdy rywal upadł na jego stopę – wyjawił Holender po meczu z walijskim zespołem.

Polak trafił do Anglii z Lecha Poznań, a cała operacja wyniosła ponad cztery miliony euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Lech Poznań rozpoczął zimowe okno. OFICJALNIE: Karlström pierwszym transferem Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a Real Madryt: Trzech poważnych kandydatów na zastąpienie Zidane'a FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] FC Barcelona i Messi ukarani grzywną za gest z koszulką Maradony [OFICJALNIE] Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Bayern Monachium z planem na letnie okno transferowe. Na celowniku dwaj gracze ligowego rywala Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka Maradona mógł dalej żyć. Szokujący raport na temat śmierci Argentyńczyka ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A ZNAKOMITE statystyki Walukiewicza w Serie A Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej Liga Mistrzów: TVP pokaże „polski mecz” na zakończenie fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy