Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach

Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach fot. Derby County
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Athletic

Chociaż Kamil Jóźwiak rozegrał pełne zawody przeciwko Cardiff City, najprawdopodobniej w najbliższym czasie czeka go rozbrat z futbolem. Polak opuścił bowiem boisko z urazem.

22-latek bardzo dobrze wprowadził się do Derby County i w tej chwili ma już na swoim koncie sześć spotkań. Tego ostatniego, przeciwko Cardiff City (1:1), nie zapamięta jednak zbyt dobrze.

Skrzydłowy spędził na boisku pełne 90 minut, ale opuszczał je w asyście członków sztabu medycznego. Polak poczuł spory dyskomfort w nodze i tym samym, aby jej nie przeciążać, musiał skorzystać z pomocy.

Jest to wynik ostrego ataku na Kamila Jóźwiaka w ostatnim pojedynku zawodów. Pierwsze odczucia nie są zbyt optymistyczne i niewykluczone, że zawodnika czeka dłuższa pauza. Wówczas jego udział w listopadowym zgrupowaniu kadry narodowej będzie należało wykluczyć.

Na razie Phillip Cocu, menedżer zespołu, przewiduje, że sześciokrotnego reprezentanta „Biało-Czerwonych” zabraknie w najbliższym meczu z Bournemouth.

– Nie wyglądało to najlepiej, ale miejmy nadzieję, że z Kamilem nie będzie aż tak źle, jak się początkowo wydaje. On mocno ucierpiał po tym, gdy rywal upadł na jego stopę – wyjawił Holender po meczu z walijskim zespołem.

Polak trafił do Anglii z Lecha Poznań, a cała operacja wyniosła ponad cztery miliony euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy