Juninho przedłuży kontrakt z Vasco

Juninho przedłuży kontrakt z Vasco
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sambafoot

Agent Juninho Pernambucano ujawnił, że jego klient przedłuży swój kontrakt z Vasco da Gama w tym tygodniu.

Umowa 37-latka z klubem umiejscowionym w Rio de Janeiro wygasa 4 lipca i doniesienia mediów sugerowały, że pomocnik może dołączyć do swojego byłego klubu Sport Recife. Jednakże przedstawiciel Juninho, Jose Fuentes twierdzi, że zawodnik podpisze półroczny kontrakt z Vasco w ciągu kilku najbliższych dni.

- Wszystko jest przygotowane do tego, aby Juninho odnowił swoją umowę z klubem do końca 2012 roku. Wierzę, że w tym tygodniu, być może pod jego koniec, wszystkie kwestie zostaną rozwiązane.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy