Juventus chce sprzedać Ramseya? Klub jest gotowy na wysłuchanie ofert

Juventus chce sprzedać Ramseya? Klub jest gotowy na wysłuchanie ofert fot. Juventus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport

Aaron Ramsey może po zaledwie jednym sezonie opuścić szeregi Juventusu.

Reprezentant Walii zasilił w lipcu drużynę „Starej Damy” na zasadzie wolnego transferu po tym, jak nie otrzymał propozycji ze stron władz Arsenalu na przedłużenie współpracy.

29-letni zawodnik wiązał duże nadzieje ze swoją przeprowadzką na Półwysep Apeniński i liczył na to, że będzie miał spory wpływ na wyniki osiągane przez aktualnego mistrza Włoch.

Ramsey nie może na chwilę obecną pochwalić się statusem jednego z kluczowych graczy w układance Maurizio Sarriego i niewykluczone, że już wkrótce opuści zespół z Turynu.

Dziennikarze „Tuttosport” uważają, że ciągle powracające problemy zdrowotne piłkarza stają się uciążliwe dla władz Juventusu, które z tego powodu są gotowe wysłuchać ofert za Walijczyka w trakcie letniego okienka transferowego i zapewne po promocyjnej cenie sprzedać dobrze opłacanego 29-latka.

Walijczyk rozegrał do tej pory 19 spotkań dla Juventusu i strzelił w nich dwie bramki.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy