Juventus da szansę Andrei Pirlo?!

Juventus da szansę Andrei Pirlo?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Głównym faworytem do pozostania następcą Maurizio Sarriero w Juventusie jest Simone Inzaghi. Pojawił się jednak również pomysł zatrudnienia w tej roli Andrei Pirlo - podaje Gianluca Di Marzio.

Tydzień temu Juventus potwierdził, że Pirlo został trenerem jego zespołu U-23. 41-latek, były zawodnik turyńskiej ekipy, ale i Interu, Milanu czy New York City FC, miał kilka innych ofert, również z seniorskich drużyn, ale zdecydował się na powrót do Juventusu. Niewykluczone, że błyskawicznie otrzyma on szansę w pierwszym zespole.

Wszystko przez zwolnienie Sarriego. Władze Juventusu biorą pod uwagę kilka opcji i wśród nich jest właśnie awans Pirlo. Brzmi zaskakująco, ale turyńczycy analizują plusy i minusy takiego rozwiązania.

Pirlo już od pewnego czasu przymierzał się do rozpoczęcia kariery szkoleniowej. Buty na kołku Włoch zawiesił na początku 2018 roku.

Wkrótce okaże się, czy działacze Juventusu zdecydują się na taki ruch, czy jednak zatrudnią Inzaghiego. Inne źródła wśród kandydatów wymieniają również chociażby Mauricio Pochettino, ale zdaniem Di Marzio numerem jeden jest obecny opiekun Lazio.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy