Juventus: Dybala do wyjęcia za 80 milionów euro?!

Juventus: Dybala do wyjęcia za 80 milionów euro?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Rozbieżności w kwestii warunków przedłużenia współpracy z Paulo Dybalą sprawiają, że Juventus bierze pod uwagę także rozstania z Argentyńczykiem. Z tego powodu ustalono już za niego cenę - zapewnia Calciomercato.com.

Negocjacje z 27-latkiem trwają już od wielu miesięcy i jak dotąd nie przyniosły żadnego rozstrzygnięcia. Przyczyną takiego obrotu spraw są wysokie wymagania finansowe atakującego, który chciałby zarabiać około 12 milionów euro rocznie.

Na spełnienie oczekiwań lewonożnego gracza nie chcą zgodzić się włodarze „Starej Damy”. Oczywiście, prawdą jest fakt, że strony wciąż rozmawiają, ale musimy również wiedzieć, że obecne porozumienie wygasa 30 czerwca 2022 roku, co oznacza, że najbliższe 12 miesięcy będzie kluczowe dla przyszłości Argentyńczyka.

Przed rokiem o Paulo Dybalę zabiegały głównie angielskie kluby, z Manchesterem United i Tottenhamem Hotspur na czele. Teraz nie można wykluczyć, że w kolejce po niego ustawiłyby się takie takie tuzy jak Real Madryt czy Manchester City.

Biorąc to wszystko pod uwagę, Juventus miał dokonać wyceny na wypadek fiaska w rozmowach z 29-krotnym reprezentantem „Albicelestes”. Według serwisu internetowego Calciomercato.com piłkarz byłby dostępny za 80 milionów euro, a to, zważywszy na obecne realia, jest niezwykle atrakcyjna cena.

Nominalny cofnięty napastnik w bieżących rozgrywkach uzbierał sześć występów okraszonych trafieniem w spotkaniu z węgierskim Ferencvárosi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy