Juventus i West Ham obserwują Luksemburczyka

Juventus i West Ham obserwują Luksemburczyka
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Luxemburger Wort

Vincent Thil z francuskiego Metz może w najbliższych miesiącach zmienić barwy klubowe.

18-latek występujący na pozycji ofensywnego pomocnika głośno zadeklarował chęć opuszczenia szeregów ostatniej drużyny w tabeli Ligue 1. „Luxemburger Wort” donosi, iż 18-latek jest niezadowolony z pozycji, jaką sprawuje aktualnie w ekipie prowadzonej przez Frédérica Hantza. 

Metz rozpaczliwie walczy bowiem o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, dlatego szkoleniowiec drużyny skupia się na posyłaniu do boju znacznie bardziej doświadczonych zawodników. W tej sytuacji Thil pełni jedynie rolę rezerwowego i w bieżących rozgrywkach zaledwie raz pojawił się na boisku w meczu ligowym.

Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w całej Europie może więc pożegnać się niebawem z klubem, którego jest wychowankiem. Brytyjskie media jakiś czas temu informowały, że znajduje się on na celowniku tamtejszego West Ham, podczas gdy agent zawodnika, Meïssa N'diaye, potwierdził, iż podjął on wstępne rozmowy z przedstawicielami Juventusu.

Mimo młodego wieku, Thil już dziś uznawany jest za największą gwiazdę luksemburskiej reprezentacji narodowej, z którą w minionym roku wywalczył sensacyjny wyjazdowy remis w starciu z Francuzami. Bohaterem głośnego transferu miał szansę stać się już dwa lata temu, kiedy to sprowadzić go do siebie pragnął Bayern.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Nowy napastnik wysoko na liście życzeń Bayernu Monachium Nowy napastnik wysoko na liście życzeń Bayernu Monachium Zagraniczny transfer Łukasza Poręby. Stworzy polskie trio Zagraniczny transfer Łukasza Poręby. Stworzy polskie trio OFICJALNIE: Wielki powrót Erana Zahaviego OFICJALNIE: Wielki powrót Erana Zahaviego James Rodríguez nie zmienia swojego stanowiska. Odrzucona oferta James Rodríguez nie zmienia swojego stanowiska. Odrzucona oferta Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy