Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim

Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio [Przegląd Sportowy] I Junior.weszlo.com

Juventus wykazuje zainteresowanie Aleksandrem Bobkiem z ŁKS-u Łódź - informuje Gianluca Di Marzio na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Urodzony w Łodzi Aleksander Bobek jest wychowankiem ŁKS-u. W jego pierwszym zespole zaczął występować w obecnym sezonie. 18-latek wskoczył między słupki w jedenastej kolejce I ligi i nie opuścił bramki do teraz. W 14 występach zanotował trzy czyste konta, a łódzka ekipa, która z 48 punktami na koncie jest liderem, z nim w składzie poniosła tylko jedną porażkę.

- To bardzo inteligentny chłopak, on te rzeczy przyswaja, wykonuje, dzięki temu jest bardzo skuteczny. Jest wysokim bramkarzem, charakteryzuje go duża sprawność fizyczna, gibkość oraz zwinność - opisał podopiecznego trener bramkarzy ŁKS-u Michał Zapart na łamach Junior.weszlo.com.

Jak się okazuje, mierzący 196 centymetrów wzrostu golkiper wzbudził zainteresowanie ze strony Juventusu. Gianluca Di Marzio podkreśla, że turyńczycy spoglądali w jego kierunku już poprzedniego lata, a teraz temat może wrócić.

Podstawowym bramkarzem włoskiego klubu jest Wojciech Szczęsny. Bobek przygodę z nim mógłby rozpocząć od drużyny Next Gen, a więc drugiego zespołu. Rywalizuje on w Serie C.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy